Vlasová mezoterapie

Jedna ze starších, a přesto nejúčinnějších metod na růst vlasů se nazývá vlasová mezoterapie. Hlavní princip vlasové mezoterapie je jednoduchý – injekčně ultratenkou jehlou či přístrojem s jehličkami se do kůže hlavy, respektive její střední vrstvy, vpraví přípravky obsahující funkční látky, které kůži a vlasové folikuly vyživí.

Omlazující funkční látky

Přípravky, které jsou při mezoterapii aplikovány, obsahují zpravidla komplex minerálů, stopových prvků, peptidů nebo růstových faktorů či kmenových buněk. Lehké hloubkové podráždění kůže navíc stimuluje prokrvení oblasti, které podporuje další výživu a okysličení vlasových folikulů.

Po aplikaci je vlasová pokožka elastičtější, vlasy vypadají lépe, jsou pevnější, jejich lámání a vypadávání je redukováno, a naopak je podpořen růst nových vlasů.

Vlasová mezoterapie - podpora růstu vlasů

Indikace

  • chronické padání vlasů
  • akutní padání vlasů
  • jakákoliv ztráta vlasů a ochlupení nereagující na léčbu
  • alopecie (plešatost, vypadávání vlasů a ochlupení)

V případě vlasové mezoterapie jsou aplikovány komplexy minerálů, peptidů nebo růstových faktorů či kmenových buněk.

Vlasová pokožka je elastičtější, vlasy se dostávají do kondice, lámání a vypadávání se redukuje, je podpořen růst nových vlasů.

100 % péče

Na klinice Elizabeth Beauty Clinic nabízíme více druhů vlasové mezoterapie. Kromě klasické jehličkové nebo injekční terapie je to i bez jehlová a tedy naprosto bezbolestná vlasová mezoterapie Mesoject Gun. Ošetření se opakují v určitých intervalech. Po konzultaci v poradně Vám bude vybráno to nejvhodnější ošetření za účelem znovunabytí a posílení vlasů.

Oblasti aplikace

  • pokožka vlasů
  • vousatá část obličeje u mužů
  • řasy a obočí

Trichologie a poradna

Elizabeth Beauty Clinic je specializované trichologické pracoviště, které nabízí široké a individuální služby vlasové poradny.

Zkušenosti klientů

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Cena vlasové mezoterapie

odod

Typ Cena
Přípravky proti padání vlasů od 2399 Kč
Plazmaterapie 2 ampule 4 700 Kč
Hair filler Dr.Cyj 4 200 Kč

Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.