Mezoterapie Mesoject Gun

TKN MESOJECT GUN je bezjehlová mezoterapeutická pistole poháněná technologií Pulse Booster.

Inovativní technika, při které se aplikují mezoterapeutické aktivní látky do pokožky, je maximálně účinná a minimálně invazívní. Technologie Pulse Booster kombinuje elektrostimulaci a mikroabrazi pokožky. Poskytuje mezoterapeutické aktivní látky přesným a bezpečným způsobem tak, že vysílá pulsy dokonalé obdélníkové vlny při nízké frekvenci a napětí, a tím se docílí maximální účinnosti s nulovou invazivitou.

Nová generace mezoterapie bez bolesti s Mesoject Gun

Mesoject Gun poskytuje méně invazivní, a přitom účinnou techniku mikrojehličkování. TKN Mesoject Gun má dvě různé hlavy (MesoHair a MesoSkin), které lze použít na více částech těla (obličej, pokožka hlavy, ruce, břicho, nohy atd.).

Mezoterapie MesojetGun

Výhody mezoterapie s Mesoject Gun pro pokožku:

 • bezbolestná technika bez jehel, modřin a vpichů
 • viditelné a efektivní výsledky již od prvního sezení
 • zvyšuje syntézu kolagenu
 • zlepšuje mikrocirkulaci v pokožce
 • stimuluje buněčný metabolismus
 • zpomaluje stárnutí buněk
 • zlepšuje pojivovou tkáň
 • rovnoměrné podávání aktivních látek do pokožky
 • hluboké pronikání aktivních látek do pokožky
 • podporuje obnovu tkáně a zabraňuje nepohodlí pacienta

Inovativní technika, při které se aplikují mezoterapeutické aktivní látky do pokožky, je maximálně účinná a minimálně invazívní.

Jak Mesoject Gun funguje?

Naše nová TKN Mesoject Gun využívá inovativní technologii EPM, kombinaci elektroporační energie a transdermálního podání pomocí speciálního mikročipu. Tento mikročip umožňuje vytvoření reverzibilních mikrokanálů v kožní bariéře stratum corneum, což zlepšuje pronikání aktivních složek do různých vrstev a struktur epidermis.

Ale jak? Elektrické impulsy generují tyto dočasné hydrofilní kanály v lipidových dvojvrstvách buněčných membrán a mezibuněčných prostorů. Prostřednictvím výrazného zvýšení elektrické vodivosti a tkáňové permeability je lokálně, neinvazivně a bezbolestně dosaženo požadovaného průniku účinných látek.

TKN Mesoject Gun se používá s mikročipem MesoHair, speciálně navrženým pro ošetření pokožky hlavy, a mikročipem MesoSkin pro ošetření zbytku těla.

Klasická mezoterapie

Vedle bezjehlové mezoterapie Mesoject Gun nabízíme samozřejmě i klasickou mezoterapii a bioremodelaci, při níž injekčně, pomocí dermapenu nebo mikrojehliček aplikujeme regenerační, hydratační nebo výživný roztok do kůže. 

Recenze zákazníků

Jana Z.

Byla jsem u paní doktorky Pavlíčkové na výplni rtů a brady. Paní doktorka je velmi sympatická, všechno do detailu vysvětlí a je opravdu pečlivá. Všechny zákroky, které mi dělala, byly precizně provedené, a jsem moc spokojená s jejich efektem, cítím se mnohem atraktivnější. Líbilo se mi, že se paní doktorka nesnaží pacientům vnucovat spoustu zákroků, a naopak poradí, co by bylo vhodné a co ne. Ordinace má skvělou lokalitu přímo v centru a oproti jiným klinikám tam nejsou tolik napálené ceny. Určitě ráda přijdu znovu, byla jsem moc spokojená. Zdroj: Google

Martina K.

Velice příjemná návštěva, absolvovala jsem aplikaci botulotoxinu, bezbolestně, paní doktorka mě i nalíčila, takže jsem mohla odejít, aniž by bylo vidět, že jsem byla na zákroku. po dovolené navštívím ráda zase. děkuji moc

Martina K.

Kdyby to šlo, dala bych hvězdiček víc…. Bála jsem se ze začátku aplikace kanylou, ale paní doktorka mě ubezpečila, že mě nic bolet nebude, a měla pravdu. Zvládla jsem bez lokálního umrtvení krémem zákrok úplně v pohodě. Absolvovala jsem hydrataci celého obličeje a botulotoxin. Už se těším na příště! Moc děkuji za profesionální přístup … chválím i velice milý personál.

Zdroj: Osobní hodnocení

Martina Kr.

Kdyby to šlo, dala bych hvězdiček víc…. Bála jsem se ze začátku aplikace kanylou, ale paní doktorka mě ubezpečila, že mne nic bolet nebude a měla pravdu,.. zvládla jsem bez lokálního umrtvení krémem zákrok úplně v pohodě… absolvovala jsem hydrataci celého obličeje a botulotoxin… už se těším na příště!! Moc děkuji za profesionální přístup .. chválím i velice milý personál.

Zdroj: Osobní hodnocení

Cena mezoterapie Mesoject Gun

Mezoterapie Mesoject Gun
Oblast Cena po slevě
1 oblast (např. obličej) 2 900 Kč
2 oblasti (např. obličej a krk) 4 400 Kč
3 oblasti (např. obličej,  krk a dekolt) 6 300 Kč
Tělo – celulitida 3 500 Kč
Oční okolí samostatně 1 990 Kč

 

Chci nezávaznou konzultaci

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.