Chemický peeling

Ať už vás trápí jemné vrásky, pigmentové skvrny, vysušená a povadlá pleť, rozšířené póry, akné nebo drobné jizvičky, dovede si s tím poradit chemický peeling. Jeho působením dochází ke stimulaci regenerace epidermis (pokožky) a remodelaci škáry (hlubší vrstva kůže) a stimulaci tvorby kyseliny hyaluronové, kolagenních a elastických vláken.

Kosmetické ošetření hydropeptide

Nabízíme různé chemické peelingy podle typu problémů klienta.

  • BIOREPEEL
  • RETINOLOVÝ PEELING TIMECODE
  • MODIFIKOVANÝ JESSNER

  V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové výrobky a vybíráme nejvhodnější kombinace podle potřeby klientovi pokožky a jeho požadavků na proměnu obtíží.

  V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové výrobky a vybíráme nejvhodnější kombinace podle potřeby klientovi pokožky a jeho požadavků na proměnu obtíží.

  Peelingy podle typu problémů kůže

  RETINOLOVÝ PEELING TIMECODE

  Tento peeling obsahuje vysoce účinnou směs kyselin na střední nebo výrazné fotostárnutí, hyperpigmentaci, hyperpigmentaci po zánětech, lentigo, jizvy, akné, aktinickou keratózu, mastnou pleť a zvětšené póry. Doporučujeme v zimních měsících.

  BIOREPEEL

  Má biorevitalizační a peelingový účinek. Působí proti stárnutí kůže, vlivu UV záření, akné. Jeho efekt je založený na mírném odlupování kůže v kombinaci s jejím posílením. Vhodný je pro mladé lidi s akné, zralou pleť s drobnými vráskami. Jedná se o celoroční peeling, kde jsou vhodná 4 opakování po 10 dnech. Po peelingu dochází jen k minimálnímu olupování, pokožka vypadá ihned svěže a mladší!

  Je vynikající proti stárnutí, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a vitamíny, které vaše pokožka potřebuje. Obsahuje také 35 % TCA (na obličej a krk) a 50 % TCA (na tělo) a GABA (kyselina gama-aminomaslová), která uvolňuje svaly a tím snižuje vrásky.

  MODIFIKOVANÝ JESSNER

  Zahrnuje jedinečný výběr přírodních kyselin pro chemické peelingy. Použité kyseliny mají exfoliační a regenerační účinky na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení všech nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti. Pleť se po něm minimálně loupe.

  Rozsah ošetření chemickým peelingem umožňuje řadu progresivních zlepšení, neváhejte a objednejte se na konzultaci.

  Recenze zákazníků

  Martin P.

  Professional treatment in every aspect! Dr. Pavlickova is an expert in her field having a medical background that a lot of so called cosmetic/esthetic ‘clinics’ lack and to which I definitely wouldn’t trust with my face/body to save a few bucks. She offers evidence based and modern treatments not only for women but also men but takes a very personal approach, so I recommend to do what I did – go for a consultation and decide together for the best solution for your issue.
  I did chemical peeling because of some skin impurities and some fillers to get rid of eye rings and to highlight the jaw, which looks very natural, wasn’t very painful and was without haematomas. She also gave me a lot of advice about what methods and products are important, worth the cost and evidence based, which I found especially helpful, since it can sometimes be difficult to orientate in the sea of products and she doesn’t push a specific brand because of commissions like most of the cosmetic retailers.
  It’s definitely not the last time I visit this clinic and can only recommend!

  Zdroj: Google

  Petra T.

  Naprosto skvělé, paní doktorka je velmi milá a empatická i slečna, která jí pomáhá. Už nyní vidím, že pleť je v lepším stavu. Podstoupila jsem BioRePeel a už se těším na další. Konečně jsem našla to, co jsem roky hledala 🙂 Moc děkuji

  Zdroj: Osobní doporučení

  Lucie S.

  Na klinice Elizabeth Beauty Concept jsem absolvovala BioRepeel, což je aplikace speciálního roztoku pomocí microneedlingu – mikrojehličkování. Podstoupila jsem celkem 3 kola terapie. Ošetření bylo trošičku bolestivé, ale dalo se to vydržet. Po aplikaci cítíte chvíli pálení a následující 2 dny máte pocit napnuté kůže, podobně jako když se spálíte na sluníčku. Po několika dnech se kůže začne olupovat a přibližně během, 7 až 10 dní je hotovo – nová, jemná, hladká kůže. Výsledek se pak dál během dalších týdnů zlepšuje, protože mikrojehličkování podpoří tvorbu kolagenu. Konečný výsledek jsem viděla ca po 6 týdnech.

  Určitě toto ošetření doporučuji. Redukuje zvýšenou pigmentaci kůže, jemné vrásky, obnovuje pleť, rozjasní ji a celkově omladí. A navíc u MUDr. Pavlíčkové jste ve skvělých rukou 🙂

  Zdroj: Osobní doporučení

  Cena za chemický peeling

  CENA OŠETŘENÍ PEELINGEM
  Cena Cena
  BioRePeel 1 ošetření 1 900 Kč
  ZK 3fázový Peeling 1 ošetření 2 200 Kč
  Balíček 4 ošetření BioRePeel 6 080 Kč

  BioRePeel v kombinaci s maskou

  (innea nebo alginátová)

  2 000 Kč

  BioRePeel v kombinaci s microneedlingem

  (sleva 15%)

  3 400 Kč
  Závěrečná maska (innea jakákoliv) 300 Kč

  Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.