Vitamínové infuze

Vitamíny, minerály, stopové prvky…. už ze školy víme, jak jsou pro náš organismus důležité. Mnoho z nich je obsaženo v běžné stravě. V určitých situacích je však spotřeba vitamínů a minerálů vyšší, a pak je vhodné jejich hladinu doplňovat. Vitamínové infuze představují velmi efektivní formu nitrožilního podání látek do organismu. Během 45 minut načerpáte cenné antioxidanty. Chcete vědět, k čemu jsou tyto antioxidanty dobré a jak přesně působí? Pak čtěte dál.

Na co jsou antioxidanty

Základní skupinou látek neutralizujících prooxidativní produkty (včetně ROS) jsou antioxidanty. Některé antioxidanty je třeba lidskému organismu dodávat, protože si je neumí vytvořit, jiné si buňky za fyziologických okolností vytvářejí samy (například enzymy katalázu a superoxiddismutázu). Za normálních okolností je v buňce rovnováha mezi prooxidativními a antioxidativními látkami. Pokud jsou však prooxidativní látky v buňkách v přebytku a nejsou rychle neutralizovány, vytváří se oxidativní stres, který může buňku významně ohrožovat, může narušit její DNA a vest ke vzniku různých onemocnění. V takových případech je důležitý dostatečný přívod antioxidantů.

Vitamínové infuze, Vitamíny, minerály, stopové prvky, antioxidanty

Na klinice Elizabeth Beauty Clinic podáváme vitamínové infúze s látkami, které jsou silnými antioxidanty:

 • posilují náš imunitní systém a celkově podporují zdraví
 • bojují proti únavě a stresu
 • mají zásadní význam pro správné fungování metabolismu
 • mají příznivý vliv na hojení ran
 • podporují tvorbu kolagenu a tím zlepšují stav pleti, posilují vlasy a nehty
 • pozitivně působí na naši energii a náladu

Infúze obsahuje i další nepostradatelnou látku, která působí nejen jako antioxidant, ale navíc zneškodňuje i exogenní škodlivé látky a má v buňce ještě řadu nenahraditelných prospěšných rolí.

Posílení imunity

Vhodné podávat pro:

 • zvýšení obranyschopnosti organismu
 • prevence nachlazení, chřipky
 • posílení vlastní imunity

Vitamínové látky při podávání do žíly ve vysokých dávkách mají antioxidační účinky, které přispívají k ochraně zdravých buněk. Kromě toho byl prokázán i jejich protinádorový účinek. Infúze obsahuje hlavní nitrobuněčný antioxidant, označuje se jako „master antioxidant“, tedy látku rozhodující́ pro antioxidační ochranu buňky, která dále přispívá k udržení acidobazické rovnováhy, k ochraně organismu před překyselením, a také zasahuje ještě do řady dalších buněčných procesů.
Doporučujeme 4-5 infúzí podávaných v týdenních intervalech.

Vitamínové infuze představují velmi efektivní formu nitrožilního podání látek do organismu.

Regenerace sportovní a po nemoci

Vhodné podávat:

 • po prodělaném onemocnění
 • proti únavě a syndromu vyhoření
 • jako zdroj energie pro sportovce

Předchozí vitamínová infuze doplněná o hořčík. Hořčík patří k nejdůležitějším nitrobuněčným kationtům, 99% hořčíku v organismu je lokalizováno v buňkách. Je součástí mnoha důležitých enzymů, které́ zasahují do více než 300 enzymatických reakcí, obzvláště těch, které se zúčastní energetického metabolismu, glykolýzy a proteosyntézy. Je významný pro normální funkci nervového, svalového, kardiovaskulárního a imunitního systému. Snižuje nervosvalovou a nervovou dráždivost, zpomaluje nervosvalový přenos. Napomáhá́ využití kyslíku při svalové́ zátěži. Doporučujeme 4-5 infúzí podávaných v týdenních intervalech.

Redukce stresu

Vhodné podávat pro:

 • zklidnění organismu
 • zlepšení pamětí a regenerace nervového systému
 • uvolnění svalů
 • pro vytížené jedince a při stresové zátěži

Složení této infuze obsahuje lidskému tělu vlastní (biogenní) látku, která se vyznačuje neuroprotektivním účinkem – pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí.  Doporučujeme 4-5 infúzí podávaných v týdenních intervalech.

Komplexní regenerace, podpora paměti a regenerace nervového systému

Vhodné podávání pro:

 • komplexní podpora organismu
 • při vyšším psychickém či fyzickém vypětí
 • při dlouhodobém stresu – ideální pro manažery

Nejkomplexnější infuze pro dokonalou podporu organismu při fyzickém a zejména psychickém vypětí.

Doporučujeme 4 až 5 infúzí podávaných v týdenních intervalech.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Výhodné balíčky 4+1

Při objednání 5 infúzí je jedna zdarma

Typ 1 infúze 4 + 1 infúze
Pro posílení imunity Infúze na podporu imunity s antioxidanty 1 250 Kč 5 000 Kč
Pro regeneraci, po nemoci a pro sportovce Infúze proti stresu a přečerpání 1 900 Kč 7 600 Kč
Proti stresu Pro manažery 1 750 Kč 7 000 Kč
Pro manažery a pro komplexní regeneraci Proti vyhoření a pro sportovce 1 750 Kč 7 000 Kč

Chci nezávaznou konzultaci