Lifting ochablých partií těla

Pokud nejste se stavem postupného stárnutí pokožky smířeni i přes cvičení a diety, pak právě pro Vás máme velmi účinné řešení, a to neoperační lifting těla. K metodě neinvazivního a neoperačního liftingu používáme efektivní přístroj od firmy BTL oceněný nejvyšší cenou na prestižním americkém summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas právě pro skvělé a viditelné výsledky a rovněž pro svou neinvazivní a šetrnou technologii.

Jak lifting ochablých částí těla působí

Společné působení radiofrekvence a ultrazvuku proniká do nejhlubších vrstev pokožky, kde dochází k výraznému prokrvení a zrychlení metabolismu. Výsledkem je lifting pokožky, jelikož stimulované fibroblasty (základní vazivové buňky) začnou ve zvýšené míře produkovat kolagenová a elastinová vlákna. Dochází tak k vypínání, ozdravení a omlazení pokožky. Výsledky jsou patrné průběžně, jak dochází k nárůstu kolagenových vláken v pokožce.

Zákrok vám pomůže s projevy celulitidy a například při ochablé kůži následkem kolísání váhy.

Lifting těla, vypnutí kůže, BTL lifting

Oblasti aplikace

  • břicho (po porodu)
  • vnější i vnitřní stehna
  • lýtka
  • paže
  • horní oblast zad
  • krk
  • podbradek

  Zákrok vám pomůže s projevy celulitidy a například při ochablé kůži následkem kolísání váhy.

  Pokud nejste se stavem své pokožky smířeni i přes cvičení a diety, máme pro vás velmi účinné řešení, progresivní neoperační lifting těla.

  Jak ošetření probíhá?

  Po vstupní konzultaci je stanoven rozsah liftingu a také a četnost ošetření. Samotné ošetření je klienty hodnoceno jako relaxační a probíhá vleže na lehátku. Během ošetření převládá pocit tepla v ošetřované oblasti. Rekonvalescence není nutná a po liftingovém ošetření nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

  Doporučujeme 4 až 8 ošetření po 14 dnech.

  Recenze zákazníků

  Olga M.

  Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Robert S.

  Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

  Zdroj: Osobní doporučení

  Martina K.

  V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Alena K

  „Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Cena

  Lifting ochablých partií těla

  Využijte výhodných cen akčních balíčků!

  Při zakoupení balíčku 3 ošetření získáváte 1 ošetření zdarma. Tedy celkem 4 ošetření.

  Paže 1 ošetření: 3 000 Kč 3+1 ošetření: 9 000 Kč
  Břicho 1 ošetření: 4 500 Kč 3+1 ošetření: 13 500 Kč
  Vnitřní stehna 1 ošetření: 3 000 Kč 3+1 ošetření: 9 000 Kč
  Kolena 1 ošetření: 3 000 Kč 3+1 ošetření: 9 000 Kč
  Hřbety rukou 1 ošetření: 3 000 Kč 3+1 ošetření: 9 000 Kč
  Hýždě 1 ošetření: 4 500 Kč 3+1 ošetření: 13 500 Kč

  Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.