Komplexní programy hubnutí

Analýza těla, genetické testy, poradenství, přístrojová ošetření pro snížení váhy

Profesionální služby v oblasti hubnutí spolu s řešením kosmetických nedostatků spojených s hubnutím, jako je povolená kůže, strie atd., jsou součástí nabídky Elizabeth Beauty Clinic. U nás si vskutku můžete vybrat tu pravou službu právě pro Vás s ohledem na to, zda řešíte celkovou redukci hmotnosti, modelaci určitých partií těla, celulitidu nebo estetické nedokonalosti spojené s úbytkem hmotnosti.

Programy na hubnutí a poradenství

Každý pacient je vnímán individuálně, proto sestavujeme program vždy na míru. Univerzální řešení hubnutí neprovádíme a pokud potřebujete poradit s vhodností jakékoliv procedury, naši vyškolení zaměstnanci vám rádi vyhoví.

V naší nabídce naleznete pouze ověřená ošetření, která provádíme moderními přístroji, jejichž praktická účinnost je založena na klinických výzkumech. Všechna naše ošetření jsou neinvazivní nebo miniinvazivní a tím je zajištěna jejich maximální snášenlivost a přirozenost pro vaše tělo.

Pokud si nejste jisti, čím začít, neváhejte si domluvit vstupní konzultaci.

Programy hubnutí, redukce hmotnosti, výživové poradenství

Indikace

  • snížení váhy po porodu
  • modelace těla – místní tukové váčky nereagující na dietu ani cvičení
  • celulitida
  • povolená kůže na těle
  • strie po hubnutí
  • snížení váhy z jiných příčin a s ním spojené estetické nedokonalosti

  Oblasti aplikace terapií

   • podbradek
   • paže
   • horní část trupu – oblast kolem podprsenky
   • boky
   • břicho
   • vnější i vnitřní stehna
   • hýždě – celulitida
   • lýtka
   • kolena

   V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové výrobky, technologické novinky a špičkové přístroje, rádi vám poradíme s komplexní škálou řešení pro vaši kondici a spokojenost se svým tělem.

   Neinvazivní liposukce

   Bezbolestná liposukce je efektivní metoda hubnutí pomocí unikátní kombinace neinvazivní metody radiofrekvence a ultrazvuku přístrojem, který se jako jediný na světě pyšní právě touto kombinací, a má výrazné účinky. Výsledkem je nejen odbourání podkožního tuku v ošetřené oblasti, ale i odstranění celulitidy a celkové zvýšení elasticity pokožky. Na rozdíl od operační liposukce je ošetření pro klienta komfortní a nevyžaduje žádnou dobu rekonvalescence. Pokud se Vám nedaří zhubnout nebo Vás trápí problematické partie, je tohle ošetření právě pro Vás.

   Více info o neinvazivní liposukci

   Injekční lipolýza

   Injekční lipolýza je metoda, při které lékař aplikuje do tukové tkáně roztok na bázi fosfatidylcholinu nebo deoxycholátu, který naruší membránu tukové buňky a způsobí tím uvolnění jejího obsahu a/nebo přímo její zničení. Obsah buněk je následně odplaven lymfatickými a krevními cévami. Tím dojde k redukci tukové tkáně.

   Po injekční lipolýze jsou rozštěpené buňky z těla postupně vylučovány zhruba v období čtyř týdnů, po jejichž uplynutí jsou viditelné finální výsledky ošetření. Pro výrazné zmenšení obvodu ošetřované oblasti se nejčastěji doporučuje ošetření v rozmezí 6 – 8 týdnů 2 – 4x zopakovat.

   Více info o injekční lipolýze.

   Měření metabolismu a analýza těla

   Pro přesné určení stavu Vašeho těla můžeme využít měření přístrojem, který se používá jak v klinických studiích, tak v nemocnicích. Jedná se o přístroj Bodystat, který pomocí bezbolestných bioelektrických impedančních impulzů měří množství tuku, svalové hmoty a vody v těle. To jsou indikátory, které je užitečné znát nejen v průběhu hubnutí, ale je možné díky nim stanovit hodnotu bazálního metabolismu v klidovém režimu (BMR). Pokud znáte hodnotu BMR, je možné upravit jídelníček pro optimální příjem kalorií a tím korigovat množství ukládaného tuku v těle.

   Podpořte své úsilí, při udržování své kondice, přesným měřením stavu Vašeho těla. Využitím moderní techniky, dostupné na naší klinice, získáte přesné hodnoty využitelné nejen při hubnutí, ale také pro udržení těla ve správné kondici, která se mění nejen s věkem.

   Poradenství při hubnutí

   Jistě jako mnozí jiní víte, že neexistuje jeden univerzální recept na hubnutí, který by vyhovoval všem. Každý má určité individuální předpoklady na základě své genetiky, které je nutné zohlednit. Samozřejmě vždy platí, že přísun kalorií musí být při hubnutí nižší než jejich výdej, ale pouze tento přístup nestačí. Součástí procesu hubnutí je i psychický stav, který určí, zda hubnutí bude úspěšné či nikoliv. Proto je velmi důležité se nezneklidňovat, pokud se výsledky snažení nedostavují ihned. Lidské tělo navíc nefunguje takto na povel, a proto proces hubnutí vyžaduje trpělivost a sebedisciplínu. Už jen to, že se rozhodneme udělat něco prospěšného, nás udrží na dobré cestě.

   Výsledky při hubnutí

   Jak už bylo řečeno, výsledky se nedostavují hned ani při přístrojovém hubnutí, ani při hubnutí dietou a cvičením zvlášť. Upravením přísunu kalorií a změnou pohybu proces teprve začíná. Z toho důvodu není vhodné se např. vážit denně a úpěnlivě sledovat mizející dekagramy, protože takové snažení ničemu nepomůže. Je vhodné se soustředit spíše na to, jak si tělo postupně zvyká na nový pohybový program, že potřebuje menší množství jídla, mění se některé chutě atd.

   Pokud se výsledky ani přes úporné snažení nedostavují, není třeba propadat panice. I na to máme možná řešení. Někdy je potřeba odborná pomoc a vyloučit tak některé vnitřní nemoci, které brání hubnutí (např. snížená funkce štítné žlázy, některé léky apod.), a stejně tak je možné najít příčinu ve vlastních genech, které určují, jaká dieta je pro nás nejvhodnější. S tím pomůže test NutriGen.

   Zdravá strava při hubnutí

   Zásadním bodem při hubnutí je si hlídat, aby byl příjem energie stravou menší než její výdej. Tělo si pak tento deficit kompenzuje spalováním zásob, které jsou uloženy v tukových buňkách jako rezervoár energie. Pokud však držíme nárazové přísné diety nebo příliš snížíme příjem energie pod určitou mez, tělo se naopak začne bránit, a i malý příjem hned ukládá do zásob.

   Proto je velmi důležitá zdravá a pestrá strava, která dokáže zajistit vyvážený příjem vitamínů a makronutrientů pro správné fungování těla. Tím poskytneme tělu správnou obnovu metabolismu a odplavení škodlivých látek, což napomáhá detoxikaci. Začlenění vyvážené stravy do jídelníčku je proto náramně důležité, avšak i tak je nutné hlídat si celkový příjem energie i v souvislosti s aktuální zátěží.

   Genetické testy NutriGen™

   NutriGen™ představuje ohromný posun v přístupu k hubnutí za posledních několik let. Je zcela unikátní v tom, že analýza genů dává úplně nový pohled na člověka a jeho zdraví. NutriGen je analýza genů jedince, která poskytuje vědecký pohled na individuální příčiny nadváhy/obezity. A co je ještě důležitější – zároveň je i přehledným návodem, jak zhubnout skutečně efektivně. Každý, kdo to myslí s hubnutím opravdu vážně, by neměl váhat.

   Co je výsledkem genetického testu?

   1. Výběr nejúčinnější diety – přímo na míru tento test odhalí, který typ diety má potenciál mít největší účinek (nízkosacharidová, nízkokalorická aj.) a řekne proč.
   2. Definuje vhodné potraviny – přes 800 potravin dokáže tento test zhodnotit jednu po druhé a přímo na míru určí (či nedoporučí) jejich vhodnost.
   3. Definuje plán hubnutí – opět i zde na základě individuálních genů prokáže, jaký typ fyzické zátěže má nejlepší potenciál pro Vaše hubnutí.
   4. Ukáže predispozice k potravinovým intolerancím – tento test na rozdíl od jiných dokáže předpovědět, jaké potraviny vaše tělo netoleruje nebo nebude tolerovat v budoucnu. Můžete tak včas přijmout důležitá opatření!
   5. Genetické riziko nadváhy, obezity či cukrovky – opět žádný jiný test nedokáže tak spolehlivě určit, jakou míru rizika jedinec má k metabolickým chorobám.
   6. Ideální poměr živin – přesný poměr živin, který by měl tvořit denní příjem rozdělený na sacharidy, bílkoviny a tuky.
   7. Rizika nedostatku vitamínů a minerálů – tento výsledek ještě neznamená, že určitý nedostatek v těle je, ale že takový nedostatek hrozí na základě genové analýzy.

   Jak probíhá test NutriGen?

   Proškolený pracovník s Vámi nejprve projde proces odběru, podepíšete informovaný souhlas a poté přikročí ke stěru buněk ze sliznic tváře a jazyka. Tento stěr je absolutně nebolestivý a komfortní. Vzorek je ihned poté odeslán do evropské laboratoře, která jej během několika následujících týdnů zpracuje a výsledky pošle elektronicky. Následně vás pak čeká konzultace s odborníkem v rozsahu cca 60 min.

   Odstranění strií

   Odstranění strií je s hubnutím spojeno také, ač se to na první pohled nemusí zdát. Strie se objeví, když dochází k rychlým a výrazným změnám objemu nebo váhy a kůže není schopna se tak rychle přizpůsobit. Tato nedostatečná kompenzace vede k prasklinám v pokožce, které nepůsobí esteticky hezky.

   Zpočátku jsou strie červené či růžové, postupně s časem blednou až mají bělavou barvu. V každé fázi pak přistupujeme v léčbě jinak. Zde je důležité zmínit, že strie se chová jako jizevnatá tkáň, tudíž nejde nikdy odstranit zcela. Ovšem moderní přístupy dokážou dělat zázraky a vylepšit tak vzhled téměř do původního stavu. Pokud se Vám strie objeví, nezoufejte, začněte je řešit včas a využijte moderní, zcela komfortní a bezbolestní metody jejich odstranění v našem salonu. Více info o možnostech odstranění strií zde.

   Celulitida a její ošetření

   Při celulitidě dochází ke zhoršování cirkulace lymfy a zadržuje se voda v mezibuněčném prostoru tukových buněk. Tukové buňky reagují zvětšením objemu a jsou vytlačovány k povrchu kůže a vytváří na ní nevzhledné dolíčky, připomínající strukturu pomerančové kůry. Tuková buňka je schopna zvětšit svůj objem až 200-krát a vazivové tkáně, které jsou u žen orientovány svisle, se natahují různě dlouze, zatímco vznikají tukové lalůčky, které se nepravidelně naplňují. Toto hromadění tukových buněk a jejich usazování způsobuje ztrátu pevnosti, jemnosti a elasticity pokožky, a objevuje se nejčastěji na hýždích a stehnech právě formou nevzhledných ďolíčků a hrbolků. Tento stav nazýváme celulitidou.

   Celulitidou je postiženo až 80% žen, oproti tomu muži jí netrpí téměř vůbec. To je dáno jednak hormony, jednak uspořádáním vazivových vláken v tukové tkáni, které je na rozdíl od žen síťovité. Ženy mají navíc v postižených místech tenčí a elastičtější kůži.
   Hormonální antikoncepce obsahuje estrogen v relativně vysokém množství, a proto není vhodná pro ženy, které se celulitidě chtějí vyhnout. Na vznik celulitidy má určitý vliv i věk a nadváha, přesto však není výjimečná u mladé a štíhlé ženy.

   Proč mám celulitidu?

   Za vznikem pomerančové kůže bývá zpravidla genetická predispozice, dále nesprávná životospráva v kombinaci s nadváhou či obezitou, nedostatek pohybu, stres, nedostatečný pitný režim, kouření, dlouhé stání, nebo naopak sezení a také hormonální změny.

   Stupně celulitidy

   Dle míry postižení se celulitida dělí do čtyř stupňů:

   1. stupeň – celulitida je patrná pouze při stlačení pokožky (tzv. štípacím testu)
   2. stupeň – celulitida je viditelná zejména vsedě a ve stoje mizí
   3. stupeň – hrbolky na kůži jsou viditelné ve stoje i vleže, nerovnosti jsou hlubší, kůže je chladná a při stisku může být bolestivá
   4. stupeň – kůže je zbytnělá, tuhá a hrbolky jsou výrazné v jakékoliv poloze. Kromě viditelných nerovností a důlků v kůži je přítomná i degenerace vaziva a bolest.

   Prevence celulitidy

   Nejúčinnější prevencí je vyvážený životní styl, dostatečný příjem tekutin a častá pohybová aktivita. Doporučuje se zejména chůze a plavání. Prokrvení pokožky a rozproudění lymfy také pomáhá otužování a saunování.

   Odstranění celulitidy

   Léčba celulitidy spočítá v celkově úpravě životního stylu, která by měla být trvalá a v podstatě i celoživotní. Kromě toho existují i různé kosmetické procedury, které pomáhají udržet zdravý vzhled pokožky.

   Strojová lymfatická masáž

   Základem je strojová lymfodrenážní masáž, kde je stejný princip vytlačování lymfatické tekutiny k uzlinám jako u ruční lymfodrenáže, avšak zde pomocí přístroje. Tento přístroj využívá střídání přetlaku a uvolnění tlaku na danou oblast, a stimuluje tak cirkulaci lymfy.

   Strojová lymfatická masáž samostatně problém celulitidy obvykle nevyřeší, je však velmi vhodným doplňkem jiných procedur.  Díky své schopnosti vyplavovat z těla toxiny je lymfodrenáž doporučována především jako prevence a léčba celulitidy. Právě rozproudění lymfy pomůže výrazně v boji s celulitidou. Tekutina se vyloučí ven a s ní i produkty látkové výměny a metabolismu. Výsledkem tohoto procesu je zlepšení kvality a stavu pokožky.

   • Vyvážená strava: Výjimka potvrzuje pravidlo, a tak můžeme celulitidu občas vidět i u štíhlých sportujících žen, nicméně stravovací režim je základem úspěchu. Racionální stravování dopomáhá kromě zlepšení stavu celulitidy taky k prevenci civilizačních onemocnění, jako je metabolický syndrom.
   • Pitný režim: Pijte dostatek tekutin, především čisté vody. Je důležitá pro látkovou výměnu, cirkulaci krve a lymfy v těle. V ideálním případě je dobré vyloučit alkohol.
   • Pohyb: Pohybové aktivity doporučené na potíže s cirkulací lymfy jsou zaměřené na zlepšení činnosti svalové pumpy a zpevnění svalů.
   • Kosmetické přípravky: Dočasné zlepšení stavu celulitidy můžeme vidět po aplikaci různých kosmetických přípravků, jako jsou skořicové zábaly, tonika a krémy. Sice neodstraní vlastní příčinu vzniku pomerančové kůže, ale pomohou k vyhlazení kůže a motivují dále k péči o pokožku. Pro lepší efekt gelů a krémů se doporučuje provádět pravidelně peeling pokožky, který odstraní odumřelé buňky z povrchu a pokožku mírně vyhladí. Součástí různých setů jsou i masážní kartáče či přístroje, které podpoří prokrvení kůže a usnadní masírování.
   • Doplňky stravy na hubnutí: V naší nabídce naleznete výběr přípravků na hubnutí od značky Eberlin. Jedná se o doplňky stravy, které Vám při náročném úsilí, kterým hubnutí bezesporu je, pomohou. Jejich složení bylo vyvíjeno na základě nejmodernějších výzkumů a výživových trendů dnešní moderní a uspěchané doby. Takto bylo docíleno komplexního efektu na organismus, kdy nepůsobí pouze na blokování, resp. odbourání uloženého tuku, ale také např. na detoxikaci organismu nebo napomáhají při redukci dalších tělesných nedostatků jako je celulitida.

   Všechny nabízené přípravky na hubnutí si můžete zakoupit na recepci naší kliniky, kde Vám jsou k dispozici naši ochotní pracovníci.

   Recenze zákazníků

   Olga M.

   Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

   Zdroj: Osobní doporučení

   Robert S.

   Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

   Zdroj: Osobní doporučení

   Martina K.

   V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

   Zdroj: Osobní doporučení

   Alena K

   „Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

   Zdroj: Osobní doporučení

   Před a po

   Cena

   Cena se odvíjí od individuálního plánu hubnutí a konkrétních výkonů

   Konzultace k programům hubnutí ZDARMA*

   BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE BŘICHA

   18 375 Kč

    

   Běžná cena: 22.500 Kč

   Ušetříte: 4 125 Kč

   Obsahuje:

   5× bezbolestnou liposukci celého břicha

   ŠTÍHLÉ NOHY

   29 900 Kč

   Obsahuje:

   2x bezbolestnou liposukci vnějších stehen               6x InShape
   2x lymfodrenáž pro posílení účinků

   CENA neinvazivní liposukce
   1 ošetření 5 ošetření
   Břicho celé 4 500 Kč 18 375 Kč
   Záda – madla lásky 4 500 Kč 18 375 Kč
   Kolena 4 500 Kč 18 375 Kč
   Vnitřní stehna 4 500 Kč 18 375 Kč
   Vnější stehna 4 500 Kč 18 375 Kč
   Stehna a kolena 6 500 Kč 24 900 Kč
   CENA ostatních procedur
   Cena
   Cena injekční lipolýzy od 3 899 Kč více viz Injekční lipolýza
   Cena přístrojové lymfodrenáže od 499 Kč více viz Přístrojová
   lymfodrenáž
   Cena liftingu ochablých partií těla od 3 000 Kč více viz Lifting
   ochablých partií těla
   Cena odstranění strií od 2 500 Kč více viz Odstranění strií a jizev
   Cena spektrální analýzy prvků v těle od 2 000 Kč více viz Spektrální
   analýza prvků v těle
   Konzultace ke komplexním programům hubnutí *nelékařským personálem ZDARMA Konzultace s lékařem: 500 Kč

   Chci nezávaznou konzultaci