Ošetření laserem CO2

Pokud se potýkáte s povolenou pokožkou, vrásky, rozšířenými póry nebo jizvami z akné, můžete využít ošetření frakčním CO2 laserem. Toto ošetření světlem laseru provokuje tvorbu kolagenu, což je látka klíčová pro pružnost naší pokožky. Díky tomu se vaše pleť zpevní a drobné nedokonalosti zmizí. Výsledek? Vaše pleť bude vypadat svěže, mladě a odpočatě.

CO2 laser

CO2 laser Hestia je vysoce pokročilá technologie, která přináší řadu výhod pro ty, kteří hledají inovativní řešení v oblasti estetické dermatologie. Tento laser nabízí účinné a bezpečné řešení pro různé dermatologické problémy jako jsou jemné vrásky, akné, jizvy, poškození kůže UV zářením nebo posuny pigmentu. Díky své schopnosti zlepšit texturu kůže a sjednotit její barvu je CO2 laser Hestia vhodný také jako doplněk k plastické chirurgii.

Jednou z hlavních výhod CO2 laseru Hestia je jeho přesnost a efektivita. Laser pracuje na principu elektromagnetického záření, které odpařuje vodu ve tkáni a tím odstraňuje povrchové buňky pokožky. Tím umožňuje vznik nových, zdravých buněk, zlepšuje texturu kůže a sjednocuje její barvu. Laser také proniká do hlubších vrstev pokožky, kde teplem stahuje kolagenní vlákna, což vede k vypnutí povrchu pokožky včetně drobných vrásek.

Další výhodou CO2 laseru Hestia je jeho široké spektrum použití. Díky možnosti precizního nastavení výkonu energie může být použit k odstranění celé řady kosmetických defektů kůže, včetně věkových a aktinických změn pokožky, zvadlosti, snížené elasticity, strukturálních změn, rozšířených pórů, malých a hlubokých vrásek, věkových skvrn a pih, záhybů a převisu horního víčka, keloidních jizev, strií, novotvarů a rozrůstání, papilomů, bradavic, kondylomů, postakné, kupperózy a pavoučích žil nebo houbových lézí.

CO2 laser Hestia je také vybaven vzduchovým chlazením pokožky pacienta, což zvyšuje komfort během ošetření. Díky různým režimům skenování může být ošetření přizpůsobeno individuálním potřebám pacienta. K dispozici je také bohatá sada nástavců, které umožňují různé typy ošetření, včetně omlazení pleti laserem, omlazení vagíny, omlazení vulvy nebo práce s děložním hrdlem.

Kromě toho je CO2 laser Hestia vhodný pro pacienty, u kterých konvenční resurfacing pro ošetření projevů stárnutí není adekvátní. Je také vhodný pro pacienty s vráskami a poškozením kůže od slunce, kde jsou konvenční metody příliš invazivní. 

Zkrátka, CO2 laser Hestia nabízí komplexní řešení pro ty, kteří hledají efektivní, bezpečnou a přesnou metodu pro omlazení pleti a řešení různých dermatologických problémů.

Odstranění strií, jizev a výrůstků

Jak probíhá ošetření

Ošetření laserem CO2 trvá 20–40 minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti. Během procedury vám budou na ochranu očí nasazeny speciální brýle. Laser působí na kůži v mikrobodech, tím vytváří jakousi mřížku a odstraňuje drobné nerovnosti. Zároveň teplo z laseru prohřívá pokožku a stimuluje tvorbu kolagenu.

Přestože můžete cítit mírným pálivý pocit z tepla laseru, toto nepříjemné pocity zmírníme lokální anestetickým krémem, který se aplikuje asi hodinu před zákrokem.

Pokud hledáte ideální řešení pro odstranění jizev a léčby akné,
přijďte se s námi poradit o využití plazmagenerátoru.

Indikace

 • Mladší tvář, dekolt i ruce
 • Obnovení tvorby kolagenu v pokožce
 • Účinná korekce jizev
 • Ošetřuje vkleslé jizvy po akné
 • Zlepšení textury pleti
 • Řeší drobné kožní nerovnosti

  Doporučení po ošetření

  Po ošetření může vaše pokožka mírně otéct, zarudnout a pálit. Doporučujeme proto ošetřené místo chladit a aplikovat hojivý krém, například Bepanthen. Během 2–3 dnů se mohou objevit drobné strupy, které se však do 5–14 dnů zhojí. Účinek ošetření se projeví přibližně po šesti týdnech.

  Po ošetření je důležité být na pleť opatrný. Jakmile se pokožka uklidní, můžete na ni opět používat make-up. Dokud je však citlivá, oplachujte ji jemně borovou vodou nebo převařenou vodou. Dalších 6–8 týdnů se vyhněte slunci a používejte krém s vysokým UV faktorem, ideálně SPF 50+. Solárium je také třeba vynechat. 

  Výsledek ošetření se vždy odvíjí od konkrétního problému s pletí, věku, typu kůže a ošetřované oblasti.

  Recenze zákazníků

  Olga M.

  Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Robert S.

  Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

  Zdroj: Osobní doporučení

  Martina K.

  V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Alena K

  „Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Cena

  Odstranění jizev po akné, strií a výrůstků

  Laserem, vždy min. cena + navíc dle plochy v cm2 – 1cm² stojí 120,- Kč

  Ošetření Cena
  Odstranění jizev a jizev po akné od 2 000 Kč
  (obě tváře 50cm2 = 6000,-kč)
  Odstranění strií od 2 500 Kč (1 strie)
  Odstranění vrásek

  od 2 500,- Kč (např.glabela)

  Dolní 1/3 obličeje 75cm² = 9 000,- Kč

  Tváře 50cm²= 6 000,- Kč

  Oční okolí 18cm²=2 160,- Kč atd.

  Odstranění kožních výrůstků

  od 1 200 Kč, laserem

  + každý další za 400,- Kč

  Odstranění xantelasmat

  od 1500 Kč, chirurgicky

  + každé další za 1200,- Kč

  + histologické vyšetření 1700,- Kč

  Odstranění znamének

  od 1500 Kč, chirurgicky

  + každé další za 1200,- Kč

  + histologické vyšetření 1700,- Kč

  Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.