Digitální analýza vlasů s trichoskopií

Digitální analýza vlasů pomocí optické mikrokamery vám pomůže během několika minut zjistit podrobnou strukturu vašeho vlasu a vlasové pokožky. Na základě této analýzy jsme schopni doporučit opatření k výraznému zlepšení kondice vašich vlasů a jejich růstu. Součástí vyšetření je individuální konzultace s trichologem.

Přesná diagnóza a plán

Toto vyšetření v Elizabeth Beauty Clinic je opět unikátní v několika směrech. Na klinice Elizabeth Beauty Clinic vyšetříme váš vlas optickou digitální kamerou, která umí zachytit i drobné změny jak na vlasech, tak na pokožce. Snímky jsou zvětšené 50x, což umožňuje podrobné prozkoumání struktury vlasu. Následně je proveden rozbor se statistickými výpočty, ze které tricholog vyvodí závěry o stavu Vašich vlasů a doporučí případně opatření a procedury.

Digitální analýza vlasů, trichoskopie

Indikace

  • chronické padání vlasů
  • akutní padání vlasů
  • jakákoliv ztráta vlasů a ochlupení nereagující na léčbu

Pokročilý automatizovaný algoritmus počítače umí přesně detekovat a specifikovat jednotlivé vlasy, vlasové folikuly a další důležité objekty v zorném poli. Tento proces je navíc druhotně analyzován manuálně, aby byla zajištěna maximální kvalita. Celý test je následně odeslán ještě ke zhodnocení skupinou nezávislých trichologů k druhému názoru, aby byla diagnostika co nejpřesnější.

Přesnou analýzou trichoskopií jsme schopni doporučit opatření k výraznému zlepšení kondice vašich vlasů a jejich růstu.

Pomocí trichoskopie ověříme

  • průměrný počet vlasů na 1cm2
  • tloušťka vlasového stvolu
  • vlasová distribuce
  • prázdné vlasové folikuly – počet
  • kumulativní vlasová tloušťka na 1cm2
  • počet folikulárních jednotek

Statistická analýza v rámci našeho vyšetření umožní exaktní sledování efektu terapie a je významným faktorem, který pomáhá pacientovi v součinnosti terapie. Můžeme tak sledovat stav zlepšení po 3, 6 nebo 12 měsících léčby.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena vyšetření vlasů – trichoskopie

přístrojem Fotofinder

Cena vyšetření vlasů - trichoskopie
Ošetření Cena
Běžná vlasová poradna s ruční trichoskopií 1 000 Kč
Digitální vyšetření v rámci konzultace vlasové poradny 1 500 Kč
Tricholab (1 týden před konzultací) 2 199 Kč

Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.