Analýza vitamínů a kovů

Padání vlasů je způsobené často nedostatkem důležitých minerálů a stopových prvků nebo jejich nerovnováhou, či zvýšenou přítomností toxických kovů v organismu. Pro stanovení vlasové terapie, která povede úspěšně k cíli, je důležité znát hladinu těchto elementů v těle. Spektrální analýza vitamínů a kovů pro trichologický rozbor trvá pár minut a je zcela bezbolestná a neinvazivní.

Spektrální analýza vitamínů a kovů

Jedná se o přístroj dle moderní technologie Oligoscan, který umožní snadnou diagnostiku buněčného metabolismu. Je to snadný, rychlý a bezbolestný způsob zjištění hladiny minerálů, stopových prvků a těžkých kovů v tkáních. Metoda umožňuje ohodnotit úroveň oxidačního stresu a charakter metabolismu v těle. Výsledek a interpretace je hodnocena jak lékařem, tak softwarem s umělou inteligencí, a jsou tak skvělým doplňkem ke krevním odběrům, které vypovídají naopak o mimobuněčném metabolismu.

Spektrální analýza minerálů a kovů při padání vlasů

Co diagnostikuje test

 • 20 základních minerálů a stopových prvků;
 • 14 těžkých (toxických) kovů;
 • rovnováhu základních minerálů v těle: vápník-hořčík, vápník-fosfor,
 • draslík-sodík, měď-zinek;
 • úroveň oxidačního stresu v organismu

Indikace

 • k předepsání přesného množství doplňků stravy
 • pro cílené krevní testy při podezření na zdravotní problém
 • ke zjištění biochemické nerovnováhy v organismu
 • k předepsání infuzní terapie na míru
 • tkáňové vitamíny a hormonální nerovnováha
 • nerovnováha tkáňových proteinů, tuků a cukrů
 • specializovaná expertiza pro příčiny padání vlasů

V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové technologie, díky kterým jsme schopni diagnostikovat veškeré možné obtíže a nalézt ideální řešení.

Padání vlasů může způsobovat nedostatek minerálů a stopových prvků nebo přítomnost toxických kovů v organismu.

Podstata metody

Výsledné hodnocení je kontrolováno rozsáhlou databází na podkladě klinických studií a článků a je interpretováno systémem s umělou inteligencí. Test nenahrazuje jiné metody, jako je vyšetření krve a moči, ale velmi vhodně je doplňuje. Krevní vyšetření je založeno na analýze tělesné tekutiny, jež obíhá celé tělo, je vně buněk, a tak je nepřímým ukazatelem toho, co se v nich děje. Technologie Oligoscan se „dívá“ přímo do buněk a je tak schopná říct, jak na tom buněčný metabolismus je, které látky mu chybí nebo naopak přebývají, a tím vysvětlit, proč náš metabolismus nefunguje, jak má.

Skvělé výsledky

Na základě tohoto testu pak můžeme říct, jestli je třeba udělat např. podrobnější krevní odběry, nebo určíme vnitřní příčinu akné či padání vlasů, nebo navrhneme přesný rozpis na infuzní terapii atd.

Průběh testu trvá 6 sekund a je zcela neinvazivní – potřebujeme pouze vaši dlaň. Jediné, co je nutné znát předem, je krevní skupina.

Analýza vitamínů a kovů v těle je součástí komplexního vyšetření vlasů.

Trichologie a poradna

Elizabeth Beauty Clinic je specializované trichologické pracoviště, které nabízí široké a individuální služby vlasové poradny.

Ukázka výsledku spektrální analýzy vitamínů a kovů

Zkušenosti klientů

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Spektrální analýza prvků v těle
Typ Cena
Spektrální analýza prvků v těle 2 000 Kč

Chci nezávaznou konzultaci

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.