Formování postavy InShape

Trávíte v posilovně každý́ den a „zadek“ stále nemá́ ten správný́ tvar? Nemáte čas nebo trpělivost dennodenně posilovat břicho nebo stehna? A přesto byste rádi získali dokonalé křivky, pěkně tvarované a pevné tělo? Řešením je magnetoterapie, která působí dvojím efektem: podporuje růst svalů a redukuje podkožní i viscerální tuk.

Jak funguje InShape

Metoda je založena na elektromagnetickém systému nové generace a je určena pro tvarování a zpevnění těla. Přístroj vytváří tzv. superelektrické impulsy generované elektromagnetickým polem na sval, aby vyvolal nucené svalové kontrakce. Jedná se o mimovolní reakci, která se vyrovná intenzivnímu svalovému cvičení, jako je např. 20 000 dřepů nebo sedů-lehů. Ošetřené svaly jsou remodelovány a rehabilitovány. Magnetoterapie umožňuje docílit výborné efekty bez bolesti, prostojů a nepohodlí neinvazivně.

Mezoterapie Praha

Pro koho je InShape pro formování postavy vhodný?

  • matky po porodu s rozestupem břišních svalů, terapie regeneruje poškozené svalstvo
  • profesionální sportovci k rychlému vytvarovaní svalů
  • aktivní sportovci jako podpůrný trénink
  • lidé s redukční dietou za účelem budování břišních svalů
  • pro všechny, kterým se nechce cvičit
  • pro muže i ženy

Ošetřením InShape se dosáhne tónizovanějších a pevnějších svalů břicha, stehen a hýždí a s tím související lepší estetický vzhled.

Magnetoterapie pomocí přístroje InShape – formování těla a redukce tuku neinvazivně, bez bolesti a nepohodlí

Pozn.: Váha u obou žen na obrázku je stejná, postava vpravo má ovšem větší podíl svalové hmoty. Posílením svalů a získáním sportovní figury docílíte pevnějších křivek a celkově menší konfekční velikosti.

 

Chtěli byste mít pevnější tělo a zbavit se tukových polštářků na zadečku, břiše nebo stehnech? Domluvte si termín!

Magnetoterapie InShape je vhodná pro muže i ženy – profesionální i aktivní rekreační sportovce na posílení svalů a podporu tréninku.

Využívají ji také např. matky po porodu jako součást regenerace břišního svalstva včetně rozestupu břišních svalů (diastázy). Při redukční dietě slouží jako podpora hubnutí a zpevnění svalové hmoty.

Břicho ženy
Výsledkem celkem 6 InShape ošetření u této ženy bylo posílení břišního svalstva, redukce tuku a zlepšení elasticity kůže:

formování břicha pomocí Inshape, před a po fotografie, po 6. ošetření a 3 týdnechOblast: břicho, výsledek po 6 ošetřeních a celkově 3 týdnech

Břicho muž
Díky Inshape bylo u tohoto muže dosaženo posílení břišního svalstva a redukce:

formování břicha u muže pomocí InShape - - výsledek po 5 sezeních a 3 týdnechOblast: břicho, výsledek po 5 ošetřeních a celkově 3 týdnech

Hýždě
V oblasti zadečku dovede InShape dosáhnout podstatného formování tvaru, posílení a zpevnění svalstva, zlepšení elasticity kůže a celkově lepšího estetického vzhledu.

Pohled zezadu:

Formování zadečku pomocí InShape, pohled zezadu, výsledek po 3 týdnech a 6 ošetřeních

Pohled z boku:Formování zadečku pomocí InShape, pohled z profilu, výsledek po 3 týdnech a 6 ošetřeníchOblast: hýždě, výsledek po 6 ošetřeních a 3 týdnech

Paže
I paže lze pomocí InShape tvarovat a posilovat bez cvičení. Výsledkem je silnější a mohutnější svalstvo.

Paže InShape 1:
Posílení svalstva paží pomocí InShape, fotografie před ošetřením a výsledek po 6 sezeních a 3 ýdnech

Paže InShape 2:
Posílení svalstva paží pomocí InShape, fotografie před ošetřením a výsledek po 6 sezeních a 3 ýdnechOblast: paže, výsledek po 6 ošetřeních a 3 týdnech

Výsledky ošetření InShape – klinické studie

Zde si můžete prohlédnout výsledky formování postavy pomocí InShape, které proběhly v klinických podmínkách po dobu 3 týdnů, klienti absolvovali celkem 5 až 6 ošetření InShape. Fotografie ukazují, jak efektivní je ošetření v různých partiích těla.

Přístroj InShape pro formování postavy

Formování postavy provádíme na klinice Elizabeth Beauty Clinic pomocí přístroje InShape na bázi magnetoterapie. Jedná se o nejvýkonnější přístroj na českém a slovenském trhu, novinku na trhu, který za vás posiluje svaly a spaluje tuk. Pracuje na bázi vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole, což vede k redukci podkožního i viscerálního tuku a zároveň podporuje růst svalů.

Cena magnetoterapie InShape

Posílení svalů a spalování tuků současně

Novinka 40% sleva

Balíčky
Balíček Cena
Balíček InShape 6 ošetření / 1 partie 19 900 Kč
Balíček InShape 8 ošetření / 1 partie 25 000 Kč
Balíčky kombinace
Balíček Obsahuje Cena
Štíhlé nohy 6x InShape + 2x Exilis (boky nebo stehna) + 2x lymfodrenáže 29 900 Kč
Štíhlé paže 5x liposukce paží Exilis + 3x InShape 24 900 Kč
Pánevní dno + pevné břicho 6x InShape 20 900 Kč

Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.