TRVALÁ EPILACE EPILAČNÍM LASEREM LASERMACH

Chcete pocítit hladkost, která vydrží? Nový pokročilý laser s třemi vlnovými délkami pro trvalou epilaci nabízí výsledky, které ostatní nemohou dosáhnout!”

Epilační laser je moderní nástroj v kosmetologii, který se využívá k odstranění nežádoucích chloupků na těle. Tento přístroj funguje na principu laserového záření, které proniká do pokožky až ke kořínkům chloupků, kde způsobuje jejich trvalé odstranění.

Hlavní výhodou epilačního laseru je jeho efektivita a trvalost výsledků. Oproti tradičním metodám jako je holení nebo depilace voskem, které odstraňují pouze povrchovou část chloupku, laser zasahuje přímo kořínky, což zajišťuje dlouhodobě hladkou pokožku bez nežádoucích chloupků. Není tak nutné epilaci opakovat tak často.

Kromě toho je laserová epilace také velmi rychlá a méně bolestivá než například voskování. Laser může zpracovat velké plochy těla během jediného sezení a mnoho lidí popisuje pocit během zákroku jako mírné štípnutí, nikoli bolest.

 Výsledky laserové epilace jsou trvalé, ale obvykle vyžadují několik sezení pro dosažení optimálních výsledků. Přesné množství sezení závisí na typu pokožky a chloupků daného jedince. Po dokončení všech sezení však většina lidí zaznamenává výrazné snížení nebo dokonce úplné odstranění nežádoucích chloupků. Navíc, pokud se nějaké chloupky vrátí, jsou obvykle jemnější a méně viditelné než předtím.

 Laserová epilace je tedy efektivní, rychlá a méně bolestivá metoda trvalého odstraňování nežádoucích chloupků, která nabízí dlouhodobé výsledky s minimem údržby.

Laserová epilace, odstranění chloupků

Indikace

 • lýtka
 • podpaždí
 • horní ret
 • brada
 • bikini line
 • třísla a intimní místa

Dále dle vašich potřeb, stačí si domluvit konzultaci a vše společně probereme, v Elizabeth Beauty Clinic vám rádi poradíme.

Průběh odstranění chloupků Lasermachem

Ošetření je pro pacienta komfortní a téměř bezbolestné. Probíhá v leže. Klient má oči chráněné speciálními brýlemi. Po očištění epilovaných partií se spustí Lasermach epilace na jednotlivé oblasti. Pulsy mohou být vnímány někdy jako lehké štípnutí, což je známka efektivního zasáhnutí chloupku. Následně je světelný pulz absorbován barvivem v chloupku – melaninem, případně krevním barvivem hemoglobinem v kořenu chloupku. Vlivem této reakce chloupek vypadne a už nenaroste.

Epilace trvá v závislosti na velikosti ošetřované oblasti 5 až 45 minut. Po ošetření se nedoporučuje sauna nebo plavání a vystavování se sluníčku.

Doporučuje se 4 až 6 ošetření po 4 až 12 týdnech. Lasermach epilace je na rozdíl od jiných technik, jako je epilace voskem nebo cukrovou pastou, trvalá, protože při ní dochází k odstranění chloupku i s kořínkem. Pokud mezi ošetřeními chloupky dorostou, jsou většinou světlé a velmi jemné.

Pulsy mohou být vnímány někdy jako lehké štípnutí, což je známka efektivního zasáhnutí chloupku.

BTL exilite - epilace, odstranění chloupků

Proč laserová epilace Lasermachem?

Lasermach s neuvěřitelnými 3 vlnovými délkami (808,755 a 1064nm) je novým zázrakem v oblasti kosmetologie. Trvalé odstraňování nežádoucích chloupků je realizovatelné pouze pomocí sofistikovaných zařízení, které dokážou trvale zničit vlasový folikul. Laserové zařízení Lasermach je příkladem takové technologie, která nabízí stabilní a dlouhodobé výsledky a je vhodný pro všechny typy a odstíny pleti. 

Toto zařízení pracuje na základě klinicky ověřené technologie diodových laserů, která zajišťuje trvalé, bezbolestné a efektivní odstraňování chloupků. Funguje tak, že laserové světlo cílí na melanin obsažený ve vlasu a vlasovém folikulu. V důsledku zahřátí na specifickou teplotu dochází ke zničení vlasových folikulů.

BTL exilite - epilace, odstranění chloupků

Výhody laserové epilace s Lasermach:

 1. Tato procedura je univerzální a vhodná pro všechny typy pokožky. Efektivně odstraňuje jak světlé, tak i šedé vlasy a funguje na jakoukoli barvu pokožky.
 2. Procedura přináší maximální komfort a je bezbolestná, díky technologii využívající podtlakové zesílení a kontaktního chlazení, které eliminuje jakýkoli nepohodlí.
 3. Šetření času – celkové ošetření těla trvá pouze 45 minut!
 4. Pozorovatelné výsledky již po první proceduře.
 5. Absence jakékoliv potřeby rehabilitace – odstraňování chloupků pomocí Lasermach je šetrné k pokožce.

Příprava na epilaci:

 • Tři týdny před plánovaným zákrokem se vyvarujte všech mechanických metod odstraňování chloupků – ať už se jedná o voskování, cukrování, použití pinzety či elektrického epilátoru. 
 • Dva týdny před ošetřením se vyhněte opalování na přímém slunci a navštěvování solária, abyste minimalizovali riziko poškození pokožky.
 • Minimálně dva týdny před procedurou ukončete užívání jakýchkoli antibiotik, aby nedošlo k nežádoucím interakcím s léky.
 • Tři dny před zákrokem byste měli přestat používat pleťové vody nebo tonika na bázi alkoholu v oblastech, kde se chystáte odstranit chloupky.
 • A konečně, den před ošetřením je důležité, abyste v místě budoucího laserového odstranění chloupků hladce oholili všechny chloupky pomocí holicího strojku. Toto se však netýká obličeje u žen. 

Vaše pohodlí a bezpečnost je pro nás na prvním místě. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Zkušenosti klientů s epilací u nás

„Chtěla bych pochválit práci a osobní přístup MUDr. Elizabeth Pavlíčkové  na klinice Elizabeth Beauty Concept, kde jsem si nechala laserem odstranit chloupky na obličeji. S výsledkem jsem opravdu velmi spokojena, po několika návštěvách došlo k výrazné redukci růstu na bradě. Děkuji“

Marcela N.

„Docházím k paní doktorce kvůli epilaci zad, která mám hustě porostlá a vadí mi to při sportu a nošení košil. Musím pochválit excelentní přístup na klinice jak sestřiček, tak samotné paní doktorky. Po 3. sezení mi chlupy pomalu mizí a určitě budu chodit dále.“
Karel P.

Laserová epilace cena

Nohy
Oblast 1 ošetření Balíček 6 ošetření
Kolena 1 850 Kč 8 880 Kč
Lýtka 3 800 Kč 23 020 Kč
Stehna 5 060 Kč 24 288 Kč
Celé nohy 7 200 Kč 34 560 Kč

Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 20%

Obličej
Oblast 1 ošetření Balíček 6 ošetření
Tváře 2 040 Kč  9 792 Kč
Horní ret    760 Kč  3 648 Kč
Brada 1 210 Kč  5 808 Kč
Brada + pod bradou    1 820 Kč    8 736 Kč
Mezi obočím    750 Kč    3 600 Kč
Okolí obočí    1 850 Kč    8 880 Kč
Kotlety obě    1 320 Kč    6 336 Kč
Oblast vousů    2 590 Kč    12 432 Kč
Krk – zátylek    1 920 Kč    9 216 Kč

Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 20%

Paže a tělo
Oblast 1 ošetření Balíček 6 ošetření
Prsty – ruce/nohy 1 190 Kč 5 712 Kč
Pupík 1320 Kč 6 336 Kč
Okolí prsních dvorců 1 520 Kč 7 296 Kč
Podpaží obě 2 000 Kč 9 648 Kč
Nadloktí 2 420 Kč 11 616 Kč
Břicho 2 860 Kč 13 728 Kč
Hýždě 3 030 Kč 14 544 Kč
Ramena 3 080 Kč 14 784 Kč
Rektum 3 520 Kč 16 896 Kč
Celé paže 3 740 Kč 17 952 Kč
Hrudník 3 840 Kč 18 432 Kč
Záda 5 000 Kč 24 000 Kč
Celé tělo 16 360 Kč 78 528 Kč

Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 20%

Intim
Oblast 1 ošetření  Balíček 6 ošetření
Třísla – bikiny 2 450 Kč 11 904 Kč
Třísla – Brazílie 3 170 Kč 15 216 Kč

Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 20%

Chci nezávaznou konzultaci

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.