Biorezonance BICOM® optima

Trápí Vás chronické potíže jako jsou alergie, astma, ekzémy, vyrážky, migrény nebo nemoci vnitřních orgánů? Pomocí biorezonance dovedeme odhalit a vyléčit skutečné příčiny těchto zdravotních problémů, nejen jejich somatické příznaky.  Řešení v oblasti chronických onemocnění a prevence jsou tak trvalá a na rozdíl od klasických medicínských postupů šetrná.

Co je biorezonance Bicom?

Biorezonance je metoda, která kombinuje tradiční čínskou medicínu, německou technologii a kvantovou fyziku. Přístroj Bicom funguje jako jedinečný diagnostický i terapeutický nástroj pro různé chronické nemoci, které současná medicína umí léčit, ale ne vyléčit. Patří sem např. alergie, chronická únava a bolesti, migrény, problémy se spánkem atd.

Bicom se využívá při frekvenční analýze, aby mohl eliminovat zátěž: alergiemi, plísněmi, parazity, viry, bakteriemi, rovněž umí pomoci např. se závislostí na nikotinu a na sladkém. Organismus se dostává do rovnováhy tím, že Bicom navodí jeho samoléčebnou schopnost. Metoda Bicom tak dokáže pomoci se skutečnými příčinami chronických onemocnění a odstranit tak příčinu, která může být na fyzické nebo psychické úrovni.

Biorezonance bicom - rovnováha

Indikace

  • energetická nerovnováha organismu
  • potravinové alergie
  • všeobecné alergeny – pyly, prach, zvířecí srst atd.
  • zjištění nedostatku minerálů a některých stopových prvků v těle
  • zatížení viry, bakteriemi, plísněmi a jinými parazity
  • zatížení toxiny a těžkými kovy
  • zatížení geopatogenními zónami a elektrosmogem
  • testování vhodnosti a snášenlivosti alopatických léčiv, zubních materiálů či kosmetických přípravků
  • počáteční stádia některých patologických procesů v těle

  Biorezonance je metoda, která kombinuje tradiční čínskou medicínu, německou technologii a kvantovou fyziku.

  Pro koho je biorezonance Bicom vhodná?

  Metodu může podstoupit muž, žena i dítě jakéhokoliv věku. Děti jsou testovány s maminkami. Bicom nelze použít pouze u těhotných a osob s kardiostimulátorem.

  Pomocí biorezonance dovedeme odhalit a vyléčit skutečné příčiny těchto zdravotních problémů, nejen jejich somatické příznaky.

  Jak sezení při biorezonanci Bicom probíhá?

  Celý proces je zcela neinvazivní a bezbolestný. Terapeut přístrojem snímá pomocí elektrod biofrekvence z Vašeho těla, kterou jsou následně vyhodnocovány. Současně s Vámi probere zdravotní stav a aktuální potíže. Po úvodním skenování celého organismu lze pak testovat jednotlivými speciálními ampulemi a následně zaměřit léčbu, resp. odstranit příčinu.

  Při následných terapeutických sezeních se provádí přetestování již zjištěných problémů a léčbu je pak možno individuálně přizpůsobit aktuálnímu stavu pacienta. Pro zvýšení účinků terapie mohou být informace „nahrávány“ do čipů, které může klient používat i mezi jednotlivými sezeními a tím se prodlužuje účinek.

  Kolik sezení je potřeba?

  Léčebný plán a frekvence návštěv jsou vždy nastaveny individuálně dle charakteru obtíží, ale také v závislosti na časových a finančních možnostech klienta.

  Recenze zákazníků

  Olga M.

  Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Robert S.

  Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

  Zdroj: Osobní doporučení

  Martina K.

  V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Alena K

  „Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Ceny biorezonance Bicom

  Vstupní analýza přístrojem Bicom

  2 000 Kč

  Kombinace analýzy přístrojem, který poskytuje informace o energetickém stavu organismu, dále hodnotí stupeň zátěže a určí jejich možné příčiny, testování vyhodnocení vlivu zátěží, stresu a životního stylu, návrh terapeutického plánu (celkem 2 hodiny).

  Jednotlivé terapie

  Jednotlivé terapie
  Terapie Cena Info
  Terapie Bicom 990 Kč 60 min
  Anti-nikotinová biorezonanční terapie 1 300 Kč Základní anti-nikotinová terapie doplněná o základní antistresový program včetně 1 čipu (50 až 60 minut)
  Testování alergií na potraviny 500 Kč / 250 Kč 30 minut / 15 minut
  Testování potravinových doplňků 500 Kč / 250 Kč 30 minut / 15 minut
  Testování léků 500 Kč / 250 Kč 30 minut / 15 minut
  Biorezonanční terapie před očkováním 500 Kč 30 až 45 minut
  Biorezonanční terapie po očkování 500 Kč 30 až 45 minut
  Nosič 100 Kč Bicom ČIP s nahranou terapií pro prodloužení účinku

   

  Balíčky / jednorázové terapie

  Balíčky / jednorázové terapie
  Terapie Cena Info
  ANTI-STRES/HARMONIZACE 1 sezení / 1 hod: 990 Kč

  Doporučeno: 1x měsíčně

  Aplikují se frekvence na vyrovnání a harmonizaci energetického systému. Díky nízkofrekvenčním programům se zasahuje pozitivně do úrovně psychiky a dochází ke zklidnění.

  ENERGETICKÝ DOPING 1 sezení / 1 hod: 990 Kč

  Doporučeno: 1x měsíčně

  Aplikují se frekvence na harmonizaci a povzbuzení vitality a lepší okysličení organismu.

  ALERGIE 1 sezení / 1 hod: 990 Kč

  Doporučeno: 3x ca po týdnu

  Akutní ošetření, např. v sezóně

  DĚTI DO 15-TI LET 1 sezení / 1 hod: 800 Kč Harmonizace organismu, podpora funkce vylučovacích orgánů, desenzibilizace organizmu vůči základním alergenům, a i konkrétním vzorkům přímo z klientova okolí.
  PODPORA HUBNUTÍ BIOREZONANCÍ 1 hodina: 990 Kč

  5x až 10x ca po týdnu

  1 sezení = 30 až 60 minut

   

  Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.