Omlazení vlastní krví (Dracula Therapy)

Pomocí terapie vlastní krví (PRP) může být Vaše pleť znovu vyhlazená a pružná. Při této proceduře se používají tělu vlastní látky, proto není třeba mít obavy z alergie či vedlejších účinků.

Tato rejuvenace probíhá s vlastními krevními destičkami a pomáhá účinně regenerovat kožní buňky, jejím cílem je účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí.

Terapie vlastní krví se vyznačuje krátkou rekonvalescencí (1-2 dny).

Kromě omlazení má další využití:

 • odstranění některých pigmentací
 • zmírnění a eliminace strií
 • zlepšení vzhledu jizev
 • napomáhá při léčbě akné

Možná trochu netradiční, ale logicky přirozená a velmi funkční terapie. Rádi vám vše vysvětlíme a celým procesem provedeme.

Plazmaterapie

Jak Dracula terapie funguje?

  Jak už z názvu vyplývá, jedná se o omlazení vlastní krví a současně také zpomalení stárnutí kůže díky vysoké koncentraci krevních destiček a růstových faktorů, které se z nich uvolňují. Růstové faktory v plazmě aktivují kožní buňky a kolagen. Krevní plazma je tak díky svým anti-ageingovým a mimořádně prospěšným vlastnostem využívána v estetické a korektivní dermatologii jako jedna z nejbezpečnějších metod.

  Jak probíhá ošetření?

  Autoterapie vlastní krevní plazmou probíhá tak, že se nejdříve ze žíly pacienta odebere malé množství krve (8 – 20 ml) do speciálních zkumavek, které jsou následně ve speciální centrifuze za vysokých otáček odstředěny, aby se z krve získala čistá krevní plazma bohatá na krevní destičky (trombocyty) s růstovými faktory.

  Finální aplikace při Dracula Therapy

  Příprava trvá asi 10–15 minut, zatímco klient má přibližně 30 minut nanesený anestetický krém.Poté je pomocí drobných mikrojehliček plazma aplikována do předem označených oblastí obličeje nebo těla.

  Růstové faktory podněcují kožní buňky tvořit nový kolagen a podporují kyselinu hyaluronovou.

  Další možnosti rejuvenace obličeje

  Existuje mnoho dalších metod, které vedou k omlazení vzhledu. Jedná-li se o jednotlivé vrásky, pak je lze odstranit aplikací neurotoxinu (BTX) nebo lze použít výplně vrásek pomocí kyseliny hyaluronové. Další možností je rozsáhlejší rejuvenace pomocí ošetření Endolift® nebo neinvazivní facelifting.

   

  Recenze zákazníků

  Olga M.

  Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Robert S.

  Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

  Zdroj: Osobní doporučení

  Martina K.

  V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Alena K

  „Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

  Zdroj: Osobní doporučení

  Cena PRP terapie

  cena omlazení vlastní krví
  Plazmaterapie (PRP) Cena
  Dle typu preparátu a množství od 4 700 Kč
  Balíček 3 ošetření od 12 000 Kč
  Emla (anestetický krém) 300 Kč

  Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.