Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je metoda vhodná k odbourání menších až středních tukových zásob v oblasti obličeje a těla. Dokáže Vás zbavit např. podbradku nebo lokálních tukových polštářků na břiše. Její výhodou je bezbolestnost a možnost okamžitého návratu do společnosti, na rozdíl od operativních metod.

Rozpuštění ložisek tuku

Injekční lipolýza je metoda, při které lékař aplikuje do tukové tkáně roztok na bázi fosfatidylcholinu nebo deoxycholátu, který naruší membránu tukové buňky a způsobí tím uvolnění jejího obsahu a/nebo přímo její zničení. Obsah buněk je následně odplaven lymfatickými a krevními cévami. Tím dojde k redukci tukové tkáně.

Po injekční lipolýze jsou rozštěpené buňky z těla postupně vylučovány zhruba v období čtyř týdnů, po jejichž uplynutí jsou viditelné finální výsledky ošetření. Pro výrazné zmenšení obvodu ošetřované oblasti se nejčastěji doporučuje ošetření v rozmezí 6 až 8 týdnů dvakrát až čtyřikrát zopakovat.

Injekční lipolýza

Indikace

 • modelace těla
 • místní tukové váčky nereagující na dietu ani cvičení
 • celulitida

Oblasti aplikace

 • podbradek
 • paže
 • horní část trupu – oblast kolem podprsenky
 • boky
 • břicho
 • vnější i vnitřní stehna
 • hýždě – celulitida
 • lýtka
 • kolena

Díky kombinaci různých ošetření lze dosáhnout skvělých výsledků, metoda injekční lipolýza je skvělý doplněk a velmi funkční řešení.

Kde lze aplikovat injekční lipolýzu

Klienti za námi často přichází s přáním zredukovat tukové polštářky v oblasti podbradku, ale i jinde na těle: na břiše, na bocích, v partii, které se říká madla lásky nebo třeba vnější či vnitřní stehna. Zákroku vždy předchází konzultace s lékařem, který si klienta vyslechne, prohlédne si problematickou partii a doporučí vhodný zákrok.

Pokud je třeba ošetřit rozsáhlejší oblast, může pomoci i neinvazivní laserová liposukce pomocí radiofrekvence a ultrazvuku, která nejenže Vás zbaví nahromaděných tukových zásob, ale i vypne kůži a redukuje celulitidu.

Naopak v případě, kdy je třeba jen vypnout kůži a zvednout povislé partie, může pomoci niťový lifting nebo endolift.

Trápí-li vás tukové polštáře, domluvte si konzultaci, rádi poradíme, jaké ošetření je pro Vás vhodné.

Zkušenosti klientů s epilací u nás

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena injekční lipolýzy

Cena injekční lipolýzy
Cena
sleva 15% od 3 899 Kč 2 až 4 ošetření

Chci nezávaznou konzultaci

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.