Zvětšení nebo refresh rtů

Touha být pro svět kolem přitažlivá je přirozenost každé ženy, a nemusí se to týkat je žen, o vzhled svých rtů se zajímají i muži. Rty jsou klíčovou částí fyzické osobnosti člověka, potrhují jeho smyslnost. Je tedy logické, že dnešní doba přeje plným rtům, které dotvářejí mladší a atraktivní vzhled.

Jak se ošetření projevuje?

S věkem se nám postupně ze rtů vytrácí nejenom voda, ale i kolagen a kyselina hyaluronová. Z toho důvodu je výplň rtů kyselinou hyaluronovou ideální jak pro ženy, tak i pro muže, kteří nejsou spokojeni s tvarem či velikostí svých rtů a přáli by si dodat objem a smyslnost.

Zvětšení rtů Praha

Použitím výplně rtů docílí:

  • zvětšení objemu rtů
  • modelace rtů – vyrovnání asymetrií
  • odstranění jemných vrásek nad horním rtem (tzv. kuřácké vrásky)
  • zvednutí pokleslých ústních koutků
  • úprava kontur a smyslný tvar rtů

V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové výrobky kyseliny hyaluronové od osvědčených certifikovaných výrobců.

Techniky zvětšení a modelace rtů

Mezi nejčastější techniky zvětšení a modelace rtů patří využití výplňových materiálů – kyselina hyaluronová nebo vlastní tuk. Na klinice Elizabeth Beauty Clinic preferujeme a pracujeme především s výplněmi rtů kyselinou hyaluronovou v podobě osvědčených preparátů certifikovaných výrobců.

Kyselina hyaluronová je látka obsažená v těle. Její důležitou a v estetické medicíně vítanou vlastností je schopnost vázat vodu. Při aplikaci do tkáně tak dovede několikanásobně zvětšit svůj objem a upravit kontury například právě rtů do požadovaného tvaru a velikosti.

Jaké množství preparátu se používá pro vyplnění rtů?

Množství aplikovaného preparátu záleží na tom, jakého výsledku chceme dosáhnout. Zpravidla se množství výplně pohybuje mezi 0,5 a 1 ml na jedno sezení.

Důležité je vybrat si pro zákrok zkušeného estetického lékaře a probrat s ním svá očekávání. Podle toho, zda plánujete mírný refresh rtů nebo přicházíte opakovaně na výraznější zvětšení rtů, Vám doporučíme postup a množství aplikované kyseliny hyaluronové.

Vždy vytváříme přirozené zvýraznění rtů, aniž bychom dosáhli u našich pacientů vzhledu typu „kačer“. Dle přání a dispozic umíme namodelovat i Hollywoodské či Russian Lips.

Jak dlouho přetrvá výsledek zvětšení rtů

Plný účinek tzv. augmentace rtů nastává po 3 týdnech a takto vydrží 9 až 12 měsíců (u někoho déle). Látka je plně vstřebatelná, tělo ji zcela vstřebá po této době a po této době doporučujeme ošetření zopakovat.

Jak se chovat po zvětšení rtů

Zákrok samotný nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Někdy se mohou objevit malé modřinky a otok, můžete mít také pocit mírného pnutí v oblasti rtů. Tyto symptomy však do 2 až 5 dnů od zákroku vymizí.

4 hodiny po zákroku se vyvarujte konzumace horkých nápojů a jídel. 24 hodin po zvětšení rtů nepoužívejte v ošetřované oblasti make-up a rtěnku. S fyzickými aktivitami počkejte zhruba 2 až 3 dny po zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou.

Co když se mi velikost a tvar rtů nebude líbit

Jelikož aplikujeme do rtů kyselinu hyaluronovou, není efekt trvalý. Pokud s novým tvarem rtů nebudete spokojeni, lze buď vyčkat 6 až 12 měsíců, až se kyselina hyaluronová kompletně vstřebá, nebo je možné pomocí enzymu hyaluronidáza kdykoliv rtům vrátit původní tvar téměř okamžitě.

Výplň rtů kyselinou hyaluronovou – cena

Cena zvětšení rtů na klinice Elizabeth Beauty Clinic se běžně pohybuje mezi 5.600 až 8.000 Kč. Záleží na množství aplikované látky a zvoleném znecitlivění. Přesnou cenu se dozvíte při konzultaci.

Toužíte mít přirozené a krásně tvarované rty nebo jen malý refresh? Zastavte se u nás, věříme, že budete spokojeni.

Před a po fotografie zvětšení rtů

před/po fotografie zvětšení rtů - Elizabeth Beauty Concept
před/po fotografie zvětšení rtů - Elizabeth Beauty Concept
před/po fotografie zvětšení rtů - Elizabeth Beauty Concept
před/po fotografie zvětšení rtů - Elizabeth Beauty Concept
před/po fotografie zvětšení rtů - Elizabeth Beauty Concept
před/po fotografie zvětšení rtů - Elizabeth Beauty Concept
Před/po fotografie zvětšení rtů- MUDr. Elizabeth Pavlíčková

Recenze zákazníků

Sára S.

Paní doktorka je velice příjemná i celý její kolektiv. Hlavně strašně šikovná jsem velice spokojená vyhrála jsem soutěž na Instagramu a jsem strašně ráda že zrovna u paní doktorky ta totiž přesně ví co dělá  rty jsou nádherný ještě jednou moc děkuji. Jestli někdo chce udělat krásný rty určitě sem k paní doktorce doporučuji všema 10

Zdroj : Osobní hodnocení

Jana Z.

Byla jsem u paní doktorky Pavlíčkové na výplni rtů a brady. Paní doktorka je velmi sympatická, všechno do detailu vysvětlí a je opravdu pečlivá. Všechny zákroky, které mi dělala, byly precizně provedené, a jsem moc spokojená s jejich efektem, cítím se mnohem atraktivnější. Líbilo se mi, že se paní doktorka nesnaží pacientům vnucovat spoustu zákroků, a naopak poradí, co by bylo vhodné a co ne. Ordinace má skvělou lokalitu přímo v centru a oproti jiným klinikám tam nejsou tolik napálené ceny. Určitě ráda přijdu znovu, byla jsem moc spokojená. Zdroj: Google

Varvara D.

Byla jsem na microneedlingu v kombinaci s peptidovou maskou a nikdy jsem neměla hezčí pleť. Nejkrásnější byla týden po a je dokonalá doteď, což je téměř třetí týden. Bylo to velmi příjemné, nulová bolest, krásná ordinace v krásné budově a celkový zážitek hodnotím velmi kladně a kliniku doporučuji všema deseti. Byla jsem zde i na výplň rtů a kontur asi před rokem a půl a vypadá to stále stejně dobře. Poslala bych tam mamku i kamarádku a nebála bych se vyzkoušet jakýkoliv zákrok z nabídky, paní doktorka je velmi profesionální a zároveň upřímný člověk s citem pro přirozenost. Nic u ní nebolí, a to jsem fakt přecitlivělá. Těším se na další návštěvu. Tohle bylo a stále je opravdu úžasné, děkuji Vám!

Zdroj: Google

Veronika D.

Skvělý a profesionální přístup. Poprvé jsem navštívila Elizabeth Beauty Concept na podzim loňského roku na zvětšení rtů u paní Dr. Pavlíčkové, odkud jsem odcházela maximálně spokojená. Paní Doktorka je milá a umí opravdu poradit. Navštěvuji teď už pravidelně a užívám si to. Pokud řešíte jakýkoli estetický nebo dermatologický problém tak 100% doporučuji navštívit toto příjemné prostředí.

Zdroj: Osobní hodnocení

Eva B.

Jako vždy jsem se u paní doktorky Vološčukové cítila jako v bavlnce. Před zákrokem jsme společně probraly má přání a očekávaný výsledek, paní doktorka si vše vyslechla a navrhla optimální řešení. Krom toho je paní doktorka moc milá, lidská a sestřička jakbysmet! I tentokrát jsem odcházela velmi spokojená a EBC mohu jen a jen doporučit!

Zdroj: Osobní hodnocení

Anna L.

Dr Vološčuková was very friendly and made me feel in good hands, the result is beautiful and very natural, exactly what I wanted! Thank you 🙂

Source: Personal recommendation

Cena zvětšení rtů

Zvětšení nebo refresh rtů
Oblast Cena
Zvětšení nebo refresh rtů od 7 000 Kč (dle množství aplikované výplně)

Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.