Vaše pleť si zaslouží to nejlepší! Zkuste naše inovativní kosmetické ošetření

GeneO Facial a NeoH+

Kosmetické ošetření Sensicode

GeneO Facial

Proč je GeneO+ Facial ošetření stále častěji volbou č. 1 pro krásnou a zdravou pleť?

GeneO+ Facial představuje revoluční 3v1 péči o pleť, která propojuje exfoliaci, okysličování a infúzi esenciálních živin pro oživení vaší pleti z hloubky. Díky inovativní technologii OxyGeneo™ je tento proces charakterizován jemnou exfoliací, která dokonale odstraňuje odumřelé kožní buňky a připravuje pleť na maximální vstřebání důležitých živin. Dalším krokem je aplikace esenciálních revitalizačních živin, mezi které patří kyselina hyaluronová, peptidy a antioxidanty, přímo do vaší pokožky. Tyto složky intenzivně vyživují a hydratují vaši pleť, redukují viditelnost jemných linek a vrásek a zlepšují celkovou texturu a tón pleti. V závislosti na konkrétních problémech, které chcete řešit, se vybírá specifická tableta pro aplikaci během ošetření, ať už cílí na regulaci mastné pleti a akné, redukci pigmentových skvrn, hydrataci sušší pleti, detoxikaci za účelem posílení ochranné bariéry pleti, nebo zlatá Glam tableta pro vypnutí a vyhlazení zralé pleti. Ale tohle ještě není vše. GeneO+ Facial nabízí i výhody okysličování. Díky interakci přírodních enzymů se speciálně formulovanými kapslemi GeneO+ na povrchu pokožky vznikají bublinky oxidu uhličitého. To spouští fyziologickou reakci, která zvyšuje průtok krve obohacené kyslíkem do ošetřované oblasti. Výsledkem je přirozený, dlouhotrvající zářivý vzhled, který vaši pleť osvěží a omladí.

V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové výrobky, které aplikujeme po důkladné analýze potřeb každého klienta.

Věnujte své pleti luxusní péči s novým 3v1 ošetřením GeneO+ Facial. Na výběr je z několika tablet:

Geneo GLAM Facial – ošetření pro zralou pleť z čistého zlata, peptidového komplexu a aminokyselin z hedvábí.

Geneo HYDRATE OxyPod s jedinečným hydratačním komplexem a aktivními složkami, jako je vitamíny B a E, kyselina hyaluronová, aquaxyl ( přírodní anti-dehydratační štít pleti ), marulový olej ( významný přírodní antioxydant ) a riboxyl ( přírodní sacharid k obnově buněčné energie ). 

Geneo BALANCE OxyPod obsahuje bambusové uhlí pro detoxikační účinek, extrakt Camu-Camu pro vitamíny a antioxidanty a kyselinu mandlovou pro ošetření pokožky náchylné k akné

Geneo REVIVE OxyPod obsahuje červené řasy, silný antioxidant s účinkem proti stárnutí, a také kyselinu kafeovou a retinol, o nichž je známo, že ošetřují známky stárnutí a pomáhají při omlazení pleti.

Geneo ILLUMINATE OxyPod obsahuje kyselinu kojovou a vitamín C pro rovnoměrný tón pleti, stejně jako extrakt z opuncie a z mrkve pro zvlhčení a vyhlazení pokožky.

GeneO DETOX OxyPod obsahuje extrakt ze zeleného čaje se silnými antioxidanty, které chrání pokožku před poškozením daným životním prostředím a také ji napínají, zjemňují a projasňují, aby byla zajištěna vyvážená, svěží a omlazená pleť a také tělu vlastní glukonát měďnatý, který je významný pro udržování pojivové tkáně, pigmentaci vlasů a pokožky.

NeoH+ Facial

Proč je GeneO+ Facial ošetření stále častěji volbou č. 1 pro krásnou a zdravou pleť?

Objevte tajemství krásné pleti s revolučním NeoH+ Facial ošetřením

Přístroj neOH+ je vybaven hydrogen generátorem pro přípravu aktivního roztoku, který je následně aplikován do pleti vysokotlakým hydrafaciálním CityPeel ošetřením. Toto ošetření, které lze zařadit do jakékoliv estetické péče, trvá jen několik minut a jeho výsledkem je nejen detoxikace od volných radikálů, ale i hluboké vyčištění pleti a pravidelnou aplikací i její omlazení. 

CityPeel představuje nejméně invazivní čištění pleti, které je bezpečné, bezbolestné a vede k tvorbě nejbezpečnější sloučeniny – vody. Příprava na ošetření je jednoduchá, stačí odstranit make-up a zapnout hydrogen generátor přístroje neOH+ na 3 minuty před aplikací.  CityPeel tedy představuje novou top úroveň estetické péče.

V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové výrobky, které aplikujeme po důkladné analýze potřeb každého klienta.

Získejte zpět svou prozářenou pleť s novým NeoH ošetřením – vaše pleť vám poděkuje!

Během ošetření NeOH+ Facial se používá speciální aplikátor k exfoliaci povrchu pokožky, který odstraňuje odumřelé buňky a podporuje obnovu buněk. Poté aplikátor přivádí speciální séra přímo do hlubších vrstev vaší pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a zvyšuje elasticitu pokožky.

Jednou z nejvýraznějších vlastností procedury NeOH+ Facial je možnost nastavení energie podle individuálních potřeb pokožky. Ať už se potýkáte se jizvami po akné, pigmentovými problémy nebo příznaky stárnutí, NeOH+ Facial lze přizpůsobit Vašim konkrétním potřebám a poskytne Vám výjimečné výsledky a obnovenou důvěru v sebe sama.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ SENSICODE
NeOH+ FacialGeneO+ Facial
za 2490 Kč (od září 2023 za 2890 Kč)za 3790 Kč (od září 2023 za 4190 Kč)

Až do 31.8.2023 nabízíme tato nová kosmetická ošetření za zaváděcí ceny

Chci nezávaznou konzultaci