Vaše pleť si zaslouží to nejlepší! Zkuste naše inovativní kosmetické ošetření

GeneO Facial a NeoH+

Kosmetické ošetření Sensicode

GeneO Facial

Proč je GeneO+ Facial ošetření stále častěji volbou č. 1 pro krásnou a zdravou pleť?

GeneO+ Facial představuje revoluční 3v1 péči o pleť, která propojuje exfoliaci, okysličování a infúzi esenciálních živin pro oživení vaší pleti z hloubky. Díky inovativní technologii OxyGeneo™ je tento proces charakterizován jemnou exfoliací, která dokonale odstraňuje odumřelé kožní buňky a připravuje pleť na maximální vstřebání důležitých živin. Dalším krokem je aplikace esenciálních revitalizačních živin, mezi které patří kyselina hyaluronová, peptidy a antioxidanty, přímo do vaší pokožky. Tyto složky intenzivně vyživují a hydratují vaši pleť, redukují viditelnost jemných linek a vrásek a zlepšují celkovou texturu a tón pleti. V závislosti na konkrétních problémech, které chcete řešit, se vybírá specifická tableta pro aplikaci během ošetření, ať už cílí na regulaci mastné pleti a akné, redukci pigmentových skvrn, hydrataci sušší pleti, detoxikaci za účelem posílení ochranné bariéry pleti, nebo zlatá Glam tableta pro vypnutí a vyhlazení zralé pleti. Ale tohle ještě není vše. GeneO+ Facial nabízí i výhody okysličování. Díky interakci přírodních enzymů se speciálně formulovanými kapslemi GeneO+ na povrchu pokožky vznikají bublinky oxidu uhličitého. To spouští fyziologickou reakci, která zvyšuje průtok krve obohacené kyslíkem do ošetřované oblasti. Výsledkem je přirozený, dlouhotrvající zářivý vzhled, který vaši pleť osvěží a omladí.

V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové výrobky, které aplikujeme po důkladné analýze potřeb každého klienta.

Věnujte své pleti luxusní péči s novým 3v1 ošetřením GeneO+ Facial. Na výběr je z několika tablet:

Geneo GLAM Facial – ošetření pro zralou pleť z čistého zlata, peptidového komplexu a aminokyselin z hedvábí.

Geneo HYDRATE OxyPod s jedinečným hydratačním komplexem a aktivními složkami, jako je vitamíny B a E, kyselina hyaluronová, aquaxyl ( přírodní anti-dehydratační štít pleti ), marulový olej ( významný přírodní antioxydant ) a riboxyl ( přírodní sacharid k obnově buněčné energie ). 

Geneo BALANCE OxyPod obsahuje bambusové uhlí pro detoxikační účinek, extrakt Camu-Camu pro vitamíny a antioxidanty a kyselinu mandlovou pro ošetření pokožky náchylné k akné

Geneo REVIVE OxyPod obsahuje červené řasy, silný antioxidant s účinkem proti stárnutí, a také kyselinu kafeovou a retinol, o nichž je známo, že ošetřují známky stárnutí a pomáhají při omlazení pleti.

Geneo ILLUMINATE OxyPod obsahuje kyselinu kojovou a vitamín C pro rovnoměrný tón pleti, stejně jako extrakt z opuncie a z mrkve pro zvlhčení a vyhlazení pokožky.

GeneO DETOX OxyPod obsahuje extrakt ze zeleného čaje se silnými antioxidanty, které chrání pokožku před poškozením daným životním prostředím a také ji napínají, zjemňují a projasňují, aby byla zajištěna vyvážená, svěží a omlazená pleť a také tělu vlastní glukonát měďnatý, který je významný pro udržování pojivové tkáně, pigmentaci vlasů a pokožky.

NeoH+ Facial

Proč je GeneO+ Facial ošetření stále častěji volbou č. 1 pro krásnou a zdravou pleť?

Objevte tajemství krásné pleti s revolučním NeoH+ Facial ošetřením

Přístroj neOH+ je vybaven hydrogen generátorem pro přípravu aktivního roztoku, který je následně aplikován do pleti vysokotlakým hydrafaciálním CityPeel ošetřením. Toto ošetření, které lze zařadit do jakékoliv estetické péče, trvá jen několik minut a jeho výsledkem je nejen detoxikace od volných radikálů, ale i hluboké vyčištění pleti a pravidelnou aplikací i její omlazení. 

CityPeel představuje nejméně invazivní čištění pleti, které je bezpečné, bezbolestné a vede k tvorbě nejbezpečnější sloučeniny – vody. Příprava na ošetření je jednoduchá, stačí odstranit make-up a zapnout hydrogen generátor přístroje neOH+ na 3 minuty před aplikací.  CityPeel tedy představuje novou top úroveň estetické péče.

V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové výrobky, které aplikujeme po důkladné analýze potřeb každého klienta.

Získejte zpět svou prozářenou pleť s novým NeoH ošetřením – vaše pleť vám poděkuje!

Během ošetření NeOH+ Facial se používá speciální aplikátor k exfoliaci povrchu pokožky, který odstraňuje odumřelé buňky a podporuje obnovu buněk. Poté aplikátor přivádí speciální séra přímo do hlubších vrstev vaší pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a zvyšuje elasticitu pokožky.

Jednou z nejvýraznějších vlastností procedury NeOH+ Facial je možnost nastavení energie podle individuálních potřeb pokožky. Ať už se potýkáte se jizvami po akné, pigmentovými problémy nebo příznaky stárnutí, NeOH+ Facial lze přizpůsobit Vašim konkrétním potřebám a poskytne Vám výjimečné výsledky a obnovenou důvěru v sebe sama.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ GENEO+ a NEOH+ FACIAL
NeOH+ Facial GeneO+ Facial
za 2490 Kč za 3790 Kč

 

Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.