Krevní odběry

Trpíte-li nadměrným padáním vlasů nebo dokonce alopecií (plešatostí), zvýšeným výskytem lupů, vaše vlasy jsou příliš mastné nebo naopak příliš suché, je vhodné kontaktovat odborné trichologické pracoviště, které v první řadě zanalyzuje příčiny vašeho problému. Jedním z prvních kroků komplexního vyšetření vlasů jsou i laboratorní krevní odběry, které slouží k vyloučení základních a nejčastějších důvodů výše uvedených indikací.

Elizabeth Beauty Clinic takovým specializovaným trichologickým pracovištěm je.

Důkladná analýza

K vyloučení nejběžnějších stavů vedoucí k nadměrnému padání vlasů většinou vyžadujeme alespoň základní krevní vyšetření. Tato vyšetření vám provede náš zdravotní personál.

Na základě vstupního vyšetření ve vlasové poradně rozhodne tricholog (dermatolog), zda je nutné doplnit speciální krevní testy, provést biopsii (tkáňový vzorek), či jiné vyšetření. Alternativně můžete přinést do poradny vlastní výsledky krevních vyšetření ne starší než 3 měsíce.

Dalším krokem je obvykle komplexní vyšetření vlasů, o kterém se dočtete zde.

Krevní odběry, trichologie Praha, analýza vlasů

Indikace

Žádanku vždy vystaví lékař na základě konzultace:

  • chronické padání vlasů
  • akutní padání vlasů
  • jakákoliv ztráta vlasů a ochlupení nereagující na léčbu
  • alopecie jizvící
  • jiná vnitřní onemocnění vedoucí k padání vlasů

 

Jedním z prvních kroků komplexního vyšetření vlasů jsou i laboratorní krevní odběry, které slouží k vyloučení základních a nejčastějších důvodů výše uvedených indikací.

K vyloučení nejběžnějších stavů vedoucí k nadměrnému padání vlasů jsou nutné alespoň základní krevní vyšetření.

Zkušenosti klientů

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Krevní odběry v rámci vlasové poradny
Cena
Krevní odběry v rámci vlasové poradny 800 Kč

Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.