Ošetření laserem CO2

Pokud se potýkáte s povolenou pokožkou, vrásky, rozšířenými póry nebo jizvami z akné, můžete využít ošetření frakčním CO2 laserem. Toto ošetření světlem laseru provokuje tvorbu kolagenu, což je látka klíčová pro pružnost naší pokožky. Díky tomu se vaše pleť zpevní a drobné nedokonalosti zmizí. Výsledek? Vaše pleť bude vypadat svěže, mladě a odpočatě.

CO2 laser

CO2 laser Hestia je vysoce pokročilá technologie, která přináší řadu výhod pro ty, kteří hledají inovativní řešení v oblasti estetické dermatologie. Tento laser nabízí účinné a bezpečné řešení pro různé dermatologické problémy jako jsou jemné vrásky, akné, jizvy, poškození kůže UV zářením nebo posuny pigmentu. Díky své schopnosti zlepšit texturu kůže a sjednotit její barvu je CO2 laser Hestia vhodný také jako doplněk k plastické chirurgii.

Jednou z hlavních výhod CO2 laseru Hestia je jeho přesnost a efektivita. Laser pracuje na principu elektromagnetického záření, které odpařuje vodu ve tkáni a tím odstraňuje povrchové buňky pokožky. Tím umožňuje vznik nových, zdravých buněk, zlepšuje texturu kůže a sjednocuje její barvu. Laser také proniká do hlubších vrstev pokožky, kde teplem stahuje kolagenní vlákna, což vede k vypnutí povrchu pokožky včetně drobných vrásek.

Další výhodou CO2 laseru Hestia je jeho široké spektrum použití. Díky možnosti precizního nastavení výkonu energie může být použit k odstranění celé řady kosmetických defektů kůže, včetně věkových a aktinických změn pokožky, zvadlosti, snížené elasticity, strukturálních změn, rozšířených pórů, malých a hlubokých vrásek, věkových skvrn a pih, záhybů a převisu horního víčka, keloidních jizev, strií, novotvarů a rozrůstání, papilomů, bradavic, kondylomů, postakné, kupperózy a pavoučích žil nebo houbových lézí.

CO2 laser Hestia je také vybaven vzduchovým chlazením pokožky pacienta, což zvyšuje komfort během ošetření. Díky různým režimům skenování může být ošetření přizpůsobeno individuálním potřebám pacienta. K dispozici je také bohatá sada nástavců, které umožňují různé typy ošetření, včetně omlazení pleti laserem, omlazení vagíny, omlazení vulvy nebo práce s děložním hrdlem.

Kromě toho je CO2 laser Hestia vhodný pro pacienty, u kterých konvenční resurfacing pro ošetření projevů stárnutí není adekvátní. Je také vhodný pro pacienty s vráskami a poškozením kůže od slunce, kde jsou konvenční metody příliš invazivní. 

Zkrátka, CO2 laser Hestia nabízí komplexní řešení pro ty, kteří hledají efektivní, bezpečnou a přesnou metodu pro omlazení pleti a řešení různých dermatologických problémů.

Odstranění znamének Praha

Co lze odstranit

 • bradavice
 • pihy
 • mateřská znaménka
 • červené tečky (hemangiomy)
 • a další útvary

V Elizabeth Beauty Clinic vám rádi poradíme a společně zjistíme v jakém rozsahu postupovat při řešení vašich znamének nebo pih.

Jak probíhá ošetření

Ošetření laserem CO2 trvá 20–40 minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti. Během procedury vám budou na ochranu očí nasazeny speciální brýle. Laser působí na kůži v mikrobodech, tím vytváří jakousi mřížku a odstraňuje drobné nerovnosti. Zároveň teplo z laseru prohřívá pokožku a stimuluje tvorbu kolagenu.

Přestože můžete cítit mírným pálivý pocit z tepla laseru, toto nepříjemné pocity zmírníme lokální anestetickým krémem, který se aplikuje asi hodinu před zákrokem.

Doporučení po ošetření

Po ošetření může vaše pokožka mírně otéct, zarudnout a pálit. Doporučujeme proto ošetřené místo chladit a aplikovat hojivý krém, například Bepanthen. Během 2–3 dnů se mohou objevit drobné strupy, které se však do 5–14 dnů zhojí. Účinek ošetření se projeví přibližně po šesti týdnech.

Po ošetření je důležité být na pleť opatrný. Jakmile se pokožka uklidní, můžete na ni opět používat make-up. Dokud je však citlivá, oplachujte ji jemně borovou vodou nebo převařenou vodou. Dalších 6–8 týdnů se vyhněte slunci a používejte krém s vysokým UV faktorem, ideálně SPF 50+. Solárium je také třeba vynechat. 

Výsledek ošetření se vždy odvíjí od konkrétního problému s pletí, věku, typu kůže a ošetřované oblasti.

Indikace

 • Mladší tvář, dekolt i ruce
 • Obnovení tvorby kolagenu v pokožce
 • Účinná korekce jizev
 • Ošetřuje vkleslé jizvy po akné
 • Zlepšení textury pleti
 • Řeší drobné kožní nerovnosti

  Individuálně poradíme každému zájemci jak přesně a bezpečně postupovat při odstranění znamének.

  Zkušenosti klientů s epilací u nás

  Tereza D.

  Byla jsem v Elizabeth Beauty Concept na odstranění znamének a všechno bylo na jedničku. Vřele doporučuji.

  Zdroj: Osobní hodnocení

  Martina M.

  Byla jsem na prevenci a odstranění mnou vybraných znamének u paní doktorky Vološčukové. Mohu jedině doporučit. Paní doktorka je moc milá a příjemná. Vše perfektně vysvětlí. Sestrička je taky moc sympatická. A samotný zákrok odstranění je rychlý a vůbec nebolí.

  Zdroj: Google

  Tereza D.

  Byla jsem u Elizabeth Beauty Concept na odstranění znamének a všechno bylo na jedničku. Vřele doporučuji.

  Zdroj: Osobní hodnocení

  Aneta H.

  K doktorce Vološčukové chodím pravidelně. Ať už na estetické ošetření nebo naposledy na odstranění a kontrolu znamének a naprostá spokojenost. Mladá, milá, precizní a vždy vše do detailu vysvětlí.

  Zdroj: Osobní hodnocení

  Richard P.

  Profesionální přístup, super poloha v centru.
  Absolvoval jsem preventivní vyšetření znamének u Dr. Vološčukové s následným nechirurgickým odstraněním. Vše proběhlo rychle a hladce. Největší plus je ordinační doba i po 18:00 👍🏻

  Zdroj: Google

  Odstranění znamének cena

  Odstranění mateřských znamének
  Typ Cena
  Odstranění znaménka laserem 1200 Kč
  Laserové odstranění druhého a každého dalšího znaménka 400 Kč
  Odstranění znaménka chirurgicky dle rozsahu od 1 500 Kč
  Histologické vyšetření 1700 Kč

  Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.