Laserové odstranění žilek

Červené žilky v obličeji, zvláště kolem nosu trápí nejednoho. Jejich odstranění je díky laseru snadné, ovšem platí to v časných stadiích. Je důležité těmto žilkám věnovat dostatečnou pozornost, protož mohou signalizovat časné stadium tzv. rosacey (růžovky) či kuperózy. Tyto kožní nemoci pak spadají do rukou dermatologa. Nežádoucí červené žilky se mohou objevovat jednotlivě, nebo ve formě metliček na různých částech těla.

Průběh ošetření

IPL je zkratka pro intenzivní pulzní světlo. V našem zařízení používáme špičkový přístroj EXILITE II, který je velmi výkonný a dosahuje skvělých výsledků při odstraňování červených žilek. Na začátku čeká klientka zhodnocení stavu a rozsahu – někdy stačí ošetření jen několika pulsy například kolem nosu, jindy je třeba větší oblast. Pak se vyplatí ošetřit celý obličej. Zákrok obvykle nevyžaduje anestezii, pokud je nutná, užívá se místní anestezie – 30 až 40 minut před samotnou aplikací se daná oblast znecitliví speciálním krémem.

Depilace horkým voskem v Elizabeth Beauty Concept

Indikace

 • redukce červených žilek
 • pavoučkových névů
 • pigmentových skvrn
 • kožní problémy cévního původu
 • růžovka, oheň, kuperóza, hemangiomy či nadměrné červenání

Oblasti aplikace

 • kolem nosu
 • krk
 • dekolt
 • ruce
 • dle potřeby jakákoliv partie těla
 • využití pro korekce jizev (i po akné)

V Elizabeth Beauty Clinic vám rádi poradíme a společně zjistíme v jakém rozsahu je pro vás ideální nasadit laserové ošetření.

Zákrok běžně nevyžaduje anestezii, pokud ano, užívá se místní anestezie pouze pomocí speciálního krému.

Jak to celé funguje?

IPL vysokou dávkou světelné energie, která se ve tkáni přeměňuje na tepelnou, se přímo váže na krevní barvivo hemoglobin, a to způsobí odstranění červených žilek. Před samotným ošetřením IPL je na Vaši pleť nanesen chladivý ochranný gel a Vaše oči jsou chráněny brýlemi. Poté je nastavena intenzita, která je pro Vás snesitelná. Během samotného IPL ošetření cítíte pouze lehké štípnutí. Po ošetření může být Vaše pleť začervenalá. Pro rychlejší zklidnění pleti použijeme světlo BTL POSTLIGHT, které přispívá k rychlejší regeneraci a zklidnění pokožky.

 

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Laserové odstranění žilek
Oblast 1 ošetření Balíček 3 ošetření Balíček 6 ošetření
Malá oblast 1 990 Kč 5 300 Kč 10 099 Kč
Velká oblast: obličej / krk / dekolt / ruce 2 900 Kč 8 400 Kč 14 790 Kč

Chci nezávaznou konzultaci

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.