Léčba akné pomocí IPL

Akné trápí 90% teenagerů a 40% dospělých, proto se nejedná jen tak o nějakou drobnost, ale problém, se kterým Vám rádi pomůžeme v naší akné poradně. Léčba totiž nikdy není jenom jedna, ale je komplexní, tzn. sestává z více kroků včetně domácí péče.

Jak s IPL na akné

Jednou z možností, jak léčit akné je pomocí techniky IPL. Metoda intenzivního pulzního světla – IPL je velmi oblíbená pro svoje velice dobré výsledky. Cílem ošetření problematické pleti je omezení produkce mazu a růstu bakterií způsobujících akné, a tím i k okamžitému zklidnění. Současně Vás zbavíme nepříjemných projevů jako jsou vřídky a zarudlá ložiska. Metoda IPL je vhodná pro léčbu akné všech typů, protože je to protizánětlivá léčba. Velikým bonusem, který tato léčba akné poskytuje, je také stažení rozšířených pórů a zmírnění jizviček.

Odstranění akné

Indikace

  • zarudnutí u akné
  • jizvičky po akné (do určité míry)
  • nadměrná tvorba mazu

Působením laseru dochází k omezení funkce zbytnělých mazových žlázek až do hloubky 5 mm pod povrchem kůže. U akné zároveň působí efekt antibakteriální funkce.

Oblasti aplikace

  • obličej
  • dekolt
  • záda

Dále dle vašich potřeb, stačí si domluvit konzultaci a vše společně probereme, v Elizabeth Beauty Clinic vám rádi poradíme.

Zákrok běžně nevyžaduje anestezii, pokud ano, užívá se místní anestezie pouze pomocí speciálního krému.

Jak probíhá léčba akné pomocí IPL?

V akné poradně je nejdříve určen typ akné a stanoven plán léčby. Po zvolení IPL ošetření se důkladně vyčistí pleť a na ní je nanesena vrstva vodivého gelu. Klient obdrží ochranné brýle na oči. Během samotného ošetření je cítit drobné štípání. Ihned po zákroku může být pokožka červená, což brzy odezní.

Pro zmírnění podráždění pokožky po IPL používáme zdarma na Vaši pokožku speciální hojivé žluté světlo, které pomáhá rychlejšímu zklidnění pokožky. Procedura na celém obličeji trvá kolem 30 minut. Je možno ale ošetřit i dekolt nebo například záda, či ramena.

Celkem je 4 až 6 ošetření po 7 až 14 dnech.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Léčba akné pomocí IPL

Sleva 30% na balíček (cena je uvedena po slevě)

Oblast 1 ošetření Balíček 3 ošetření Balíček 6 ošetření
Malá oblast 1 990 Kč 5 300 Kč 10 099 Kč
Velká oblast: obličej / krk / dekolt / ruce 2 900 Kč 8 400 Kč 14 790 Kč

Chci nezávaznou konzultaci