KYSELINA POLYMLÉČNÁ

Objevte moc transformující síly kyseliny polymléčné na Vaši kůži! Představujeme vám revoluční zákrok globálního omlazení. 

Kyselina polymléčná, obecně známá jako PLLA, je neuvěřitelnou zbraní v boji proti stárnutí. Používá se v medicíně již dekády, ale nyní se stává hitem i v oboru estetické dermatologie. Tento biologicky odbouratelný a netoxický materiál je perfektní pro ty, kteří přirozeně touží po mladistvějším a zářivějším vzhledu. 

Náš zákrok globálního omlazení s PLLA je zcela přizpůsobený vašim potřebám a cílům. Jedná se o minimálně invazivní proceduru, která se provádí pomocí tenkých jehel nebo kanyl. Výsledkem je graduální a přirozeně vyhlížející omlazení kůže, který nahradí chybějící objem jako po výplních.

Kyselina polymléčná stimuluje tvorbu kolagenu, který je základní stavební složkou naší kůže. S věkem se produkce kolagenu snižuje, což vede k objevení se vrásek a ochabnutí kůže. Tento zákrok působí přímo na tento problém, pomocí PLLA dochází k omlazení zevnitř.

Tento zákrok je jedinečný tím, že výsledky nejsou okamžité, ale postupné. Během několika týdnů po zákroku začne vaše kůže přirozeně regenerovat a vypadat mladší, zdravější a pevnější. Co ještě lepší, že výsledky přetrvávají 2 roky na rozdíl od výplní (1 rok)

Představte si vyhlazené vrásky, zvýšený objem a obnovu pevnosti kůže – to vše je možné díky kyselině polymléčné. Tento zákrok je ideální pro ty, kteří touží po dlouhodobých výsledcích a hlubokém omlazení. 

Zářte mládím a sebevědomím! S globálním omlazením s kyselinou polymléčnou můžete vypadat tak dobře, jak se cítíte. Kontaktujte nás pro konzultaci a objevte moc této neuvěřitelné procedury ještě dnes!

Kosmetické ošetření Sensicode

CO TO JE?

Kyselina Polymléčná je biokompatibilní a biodegradabilní složka, kterou běžně nacházíme v našem těle, konkrétně v svalových tkáních. V kosmetickém průmyslu se stává rychle rostoucím trendem pro své účinky na omlazení pleti a zlepšení celkového vzhledu kůže.

Tato kyselina funguje na principu stimulace produkce kolagenu v pokožce. Kolagen je bílkovina, která je zodpovědná za pevnost a pružnost naší kůže. S věkem se jeho produkce snižuje, což vede ke vzniku vrásek a ochabnutí kůže. Kyselina polymléčná pomáhá přirozeně nahradit ztracený kolagen, zlepšující tak kvalitu a vzhled pokožky.

V Elizabeth Beauty Clinic používáme špičkové výrobky, které aplikujeme po důkladné analýze potřeb každého klienta.

MÍSTA APLIKACE

Jedním z hlavních výhod tohoto zákroku je jeho široká aplikace. Kyselinu polymléčnou lze aplikovat na jakoukoliv část těla, která potřebuje ošetření. Nejčastěji se však používá na obličej, krk, dekolt a ruce, které jsou často vystaveny slunci a projevují známky stárnutí. Aplikace zahrnuje i další oblasti, jako jsou vnitřní strany paží, břicho a stehna, kde může pomoci s redukcí povislé kůže. 

Vyzkoušejte kyselinu polymléčnou a dovolte své pleti, aby znovu získala svou přirozenou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled. Naše tým odborníků je připravený vám poskytnout personalizované konzultace a doporučit nejlepší možnou péči pro vaši pokožku. 

Neztrácejte čas a objednejte se na svůj první zákrok s kyselinou polymléčnou dnes. Vaše kůže si zaslouží to nejlepší!

Před

Před

Po

Po

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

OŠETŘENÍ PLLA
Cena za 1 globální ošetření Cena za 1 oblast (např. oční okolí)
od 12 500 Kč od 7 000 Kč

Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.