Laserové odstranění pigmentací

Nežádoucí pigmentace je častým problémem, který se objevuje ve specifických situacích. Mezi nejčastější příčiny patří chronické vystavování sluníčku, slunění v soláriu, hormonální změny (těhotenství, porod, hormonální léčba), ale i nasazení některých léčiv. Vyskytují se nejčastěji na obličeji, na rukou, v dekoltu, ale mohou být kdekoliv na těle. Podle příčiny, hloubky uložení a doby vzniku pigmentace, jež určí odborník, jsme schopni Vám na míru ušít léčbu na odstranění pigmentace.

Průběh ošetření

Jedno z elegantních řešení odstranění pigmentace je pomocí IPL. Tato metoda je oblíbená zejména pro svoji bezbolestnost a dobré výsledky. Na naší klinice je používán přístroj EXILITE III firmy BTL, který je díky svým technickým parametrům jeden z nejvýkonnějších IPL. Princip je ten, že intenzivní působení energie z přístroje v pokožce přemění světelný paprsek na teplo, které se váže pouze na melanin (barvivo kůže). Tato tepelná reakce pak vyvolá rozpad pigmentové skvrny, se kterou je pak Vaše tělo si schopno poradit a zbavit se jí. Zákrok obvykle nevyžaduje anestezii, pokud je nutná, užívá se místní anestezie – 30 až 40 minut před samotnou aplikací se daná oblast znecitliví speciálním krémem.

Laserové odstranění pigmentací

Indikace

 • stařecké skvrny
 • melasma/chloasma
 • pihy
 • pozánětlivé hyperpigmentace
 • hyperpigmentace jiného původu

Oblasti aplikace

 • kolem nosu
 • krk
 • dekolt
 • ruce
 • dle potřeby jakákoliv partie těla

Zákrok běžně nevyžaduje anestezii, pokud ano, užívá se místní anestezie pouze pomocí speciálního krému.

Jak ošetření probíhá?

Po důkladné konzultaci je pleť očištěna a stanoví se kožní fototyp. Poté je přístroj nastaven na konkrétní rozsah a intenzitu ošetření a následně přejíždí terapeut hlavicí po dané oblasti. Předtím se standardně dělá testovací ošetření na malé ploše na předloktí a podle toho je stanovena právě intenzita. Pokud je zvolená intenzita v pořádku, pokračuje se s ošetřením. Kůže je celou dobu chráněna speciálním gelem a oči pak speciálními brýlemi, aby nedošlo k poškození. Pacient pociťuje drobné štípání, které není bolestivé. Zpravidla jsou nutné 2-4 ošetření každé 4 týdny.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena odstranění pigmentace

Akční ceny

Oblast 1 ošetření Balíček 3 ošetření Balíček 6 ošetření
Malá oblast 1 990 Kč 5 300 Kč 10 099 Kč
Velká oblast: obličej / krk / dekolt / ruce 2 900 Kč 8 400 Kč 14 790 Kč

 

Nově jsme pro Vás vytvořili výhodné balíčky na odstranění nežádoucích pigmentací a skvrn, které kombinují unikátní techniky a zajistí tak viditelné výsledky. Objednejte se na konzultaci a nechte si poradit, který balíček je pro Vás nejvhodnější.

Balíček Obsah Cena
Malý balíček 3x VBianco
1x laser
1x peeling
+ dárek maska na pigmentace
10 000 Kč
Střední balíček 4x VBianco
3x laser
1x peeling
+ dárek maska na pigmentace
16 000 Kč
Velký balíček 5x VBianco
4x laser
1x frakční laser
+ dárek maska na pigmentace
19 000 Kč

Chci nezávaznou konzultaci

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.