Komplexní vyšetření vlasů

Vlasová poradna a trichologie na klinice Elizabeth Beauty Clinic je specializovanou kožní poradnou, zabývající se komplexní problematikou nemocí vlasů a vlasové pokožky včetně ochlupení na těle. V rámci této poradny jsme schopni provést diagnostiku a léčbu nadměrného vypadávání vlasů. Nadměrné padání vlasů (efluvium) může vést k alopecii (plešatost) a právě včasné odhalení pomůže tento proces zastavit nebo alespoň zabrzdit.

Přečtěte si, jaké možnosti vlasové diagnostiky na Elizabeth Beauty Clinic využíváme, nebo se nám ozvěte pro osobní termín konzultace.

Vlasová poradna, trichologie Praha

Trichologické vyšetření a léčba alopecie

Na klinice Elizabeth Beauty Clinic v Praze poskytujeme tyto služby v oblasti trichologie:

 • trichologické vyšetření
 • diagnostika vlasů digitální trichoskopií
 • spektrální analýzu buněčného metabolismu
 • specializované genetické vyšetření zaměřené na léčbu vypadávání vlasů
 • vlasová mezoterapie
 • terapie krevní plazmou
 • léčba alopecie (alopecie u žen i u mužů)

 

Nadměrné padání vlasů (efluvium) může vést k alopecii (plešatost) a právě včasné odhalení pomůže tento proces zastavit nebo alespoň zabrzdit.

Moderní technologie pro zdravý růst vlasů

Ke stanovení diagnózy využíváme nejmodernější přístroje, které jako jediní v České republice nabízíme. Pomocí speciálního analytické diagnózy digitální trichoskopií, jenž je ověřen druhým nezávislým názorem, jsme schopni velmi přesně určit diagnózu a typ padání vlasů, změřit hustotu vlasů, jejich růstovou fázi atd. Při nejasném závěru je možné využít bioptického odběru a pomocí histopatologického vyšetření pak přesně určit původ nemoci.

Indikace

 • androgenní alopecie
 • areátní alopecie
 • trichotillomania
 • seboroická dermatitida
 • psoriasa/ lupénka
 • tinea capitis
 • telogenní efluvium a stresové padání vlasů
 • anagenní effluvium
 • dystrofie vlasu podmíněné geneticky
 • jizevnaté alopecie
 • ztráta ochlupení jinde na těle

 

Přesná analýza stavu dopomůže přesně nastavit komplexní postup při řešení problematiky ztráty vlasů

Přesná analýza vašich vlasů

Samozřejmostí jsou i krevní vyšetření. Dále jako jediná klinika nabízíme spektrální analýzu buněčného metabolismu, kde jsme schopni zachytit abnormální procesy uvnitř buněk, jež mohou vést k padání vlasů – jedná se hlavně o nedostatek určitých vitamínů, minerálů, dysbalanci hormonů, nadbytek těžkých kovů atd. Toto unikátní vyšetření je zcela neinvazivní a velmi rychlé. V neposlední řadě nabízíme specializované genetické vyšetření zaměřené na příčiny a léčbu padání vlasů. Toto vyšetření, které vychází z vaší vlastní genetické analýzy, je velmi vhodné u chronického padání vlasů. Výsledky jsou totiž platné celoživotně a lze se k nim kdykoliv s úspěchem vrátit.

Komplexní léčba vlasů

V rámci léčby některých dermatitid využíváme standardní léčebné dermatologické postupy. U efluvia (ztráta vlasů) využíváme s úspěchem vlasovou mezoterapii či aplikaci vlastních krevních derivátů.

Léčba padání vlasů je na našem pracovišti vždy komplexní a vyžaduje více různých přístupů tak, abychom dosáhli opětovného růstu vlasů. Současně je vyžadována trpělivost a spolupráce pacienta, vzhledem k tomu, že léčba může trvat od několika týdnů po několik měsíců, někdy i let.

MUDr. Elizabeth Pavlíčková, Phd. je vedoucí kliniky a vlasové poradny, je také zkušeným trichologem a lektorkou v oboru. Má za sebou letité zkušenosti v rámci univerzitní nemocnice FNKV (Centrum zdravé vlasy) i v rámci mezinárodních klinik, kde se věnovala vlasové problematice. Neustále se zajímá o nové trendy v oboru a může se pochlubit velkým množstvím vyléčených pacientů.

MUDr. Elizabeth Adenubiová Pavlíčková, PhD.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Cena vstupní konzultace
Cena
Cena vstupní konzultace 1 000 Kč

Chci nezávaznou konzultaci