Genetické vyšetření vlasů

Padání vlasů postihne v průběhu života až 80% mužů a 40% žen. Standardně při nadměrném padání vlasů navštíví nemocný lékaře, který jej vyšetří, stanoví diagnózu a terapii.

Po měsících léčby se čeká na výsledek léčby, a protože na trhu je nesmírné množství volně dostupných přípravků a k tomu existuje terapie na lékařský předpis, vzniká tak velké množství variant léčby, jež musí pacient podstoupit a dlouho tak čekat na efekt léčby, jenž se nemusí dostavit.

Proto existuje genetické vyšetření, které analyzuje 48 genetických variací na základě nejčastějších mutací souvisejících s vypadáváním vlasů. Výstupem testu je přesné doporučení konkrétní léčivé látky nebo více látek na základě vašich genetických předpokladů.

Přesná diagnóza

Genetické vyšetření jasně a srozumitelně sdělí, která účinná látka bude mít největší efekt u konkrétního pacienta. Toto vyšetření, které vychází z vaší vlastní genetické analýzy, je velmi vhodné u chronického padání vlasů. Výsledky jsou totiž platné celoživotně a lze se k nim kdykoliv s úspěchem vrátit. Díky tomu můžete očekávat rychlé a jasné výsledky terapie padání vlasů.

Genetické vyšetření vlasů, trichologie, trichologická poradna, analýza vlasů

Faktory vedoucí k alopecii:

  • dědičnost
  • zvýšená hladina testosteronu
  • hormonální změny
  • záněty
  • problémy s krevním oběhem
  • stres
  • nedostatek vitamínů a minerálů
  • jiné onemocnění v těle

  Genetické vyšetření je zpravidla součástí komplexního vyšetření vlasů. Předchází mu laboratorní krevní odběry, které potvrdí nebo vyloučí nejběžnější příčiny vedoucí k problémům s vlasy. Vyšetření se provádí stěrem ze sliznice úst za účelem získání DNA.

   Genetické vyšetření dopomůže při chronickém padání vlasů, nenadálém padání vlasů a akutní ztrátě vlasů nereagující na léčbu.

   Trichologie a poradna

   Elizabeth Beauty Clinic je specializované trichologické pracoviště, které nabízí široké a individuální služby vlasové poradny.

   Recenze zákazníků

   Olga M.

   Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

   Zdroj: Osobní doporučení

   Robert S.

   Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

   Zdroj: Osobní doporučení

   Martina K.

   V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

   Zdroj: Osobní doporučení

   Alena K

   „Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

   Zdroj: Osobní doporučení

   Cena za genetické testy

   GENETICKé testy
   Test Cena
   Nutrigen small 11990 Kč
   Nutrigen 12990 Kč
   Trichotest 5500 Kč
   Aknetest 6500 Kč

    

   Chci nezávaznou konzultaci

   • This field is for validation purposes and should be left unchanged.