Neinvazivní facelifting

Krásně hladká pokožka na obličeji a krku nemusí být spojena s operací, celkovou anestezií, pooperačními jizvami a dlouhou dobou hojení. Neoperační metoda faceliftingu, lifting bez skalpelu, představuje revoluci v oblasti neinvazivního omlazení pokožky. Námi používaný přístroj získal prestižní americké ocenění na summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas pro své skvělé výsledky. Její podstatou je kombinované působení radiofrekvence a ultrazvuku.

Přečtěte si, co naše metoda neinvazivního liftingu umí a jak ošetření probíhá.

Moderní neinvazivní facelift

Na rozdíl od standardního faceliftingu pomocí operace, který řeší pouze důsledky přirozeného stárnutí, působí neinvazivní lifting efektivně přímo na příčiny stárnutí pokožky – na úbytek kolagenu ve tkáních. Podstatou metody je radiofrekvence obličeje spojená s ultrazvukem.

Společným působením ultrazvuku a radiofrekvence, které během ošetření pronikají do vrstev pokožky epidermis a dermis, tak přímo ovlivňujeme tvorbu a vznik nových kolagenových vláken. Pokožka je tak zevnitř oživená a rekonstrukcí kolagenových vláken dojde k jejímu celkovému viditelnému omlazení.

Neinvazivní facelifting, facelift bez operace

Jeho aplikací získáte:

  • eliminuje stárnutí pokožky
  • podporuje vznik kolagenových vláken
  • revitalizaci pokožky z hlubších tkání
  • nevznikají nové vrásky
  • podporuje elasticitu kůže

Podle toho, zda vás trápí povislé partie v celém obličeji nebo jen povislá víčka, aplikujeme radiofrekvenční facelifting nebo neinvazivní blefaroplastiku.

Jak neinvazivní lifting probíhá?

Radiofrekvenční lifting probíhá v komfortní poloze vleže. Na obličej se nanese ultrazvukový gel a obličejovým aplikátorem se ošetří postupně celá požadovaná plocha obličeje. Během samotného faceliftingu cítíte pouze teplo.

Neinvazivní lifting obličeje je příjemný a našimi klienty velmi oblíbený pro své výsledky. Nechirurgický lifting touto metodou můžeme provádět celoročně. Ošetření celé obličejové části a podbradku trvá zhruba 90 minut. Bezprostředně po ošetření je pokožka cca 30 minut lehce narůžovělá. Po ošetření můžete použít make-up a vyrazit například do práce nebo do společnosti. Facelifting lze tak bez obav naplánovat kolem nějaké významné události jako je třeba ples. Touto moderní a neinvazivní metodou můžeme ošetřit nejen celý obličej, ale také krk nebo dekolt. Krk i dekolt jsou partie celkově problematické a zpravidla právě ony prozradí náš skutečný věk. Omládnout je možno také v ostatních tělesných partiích.

Výhoda je, že budete po takovémto faceliftingu vypadat přirozeně a pěkně a nedojde k žádnému narušení mimiky tváře nebo vzhledu.

Další možnosti rejuvenace obličeje

Existuje mnoho dalších metod, které vedou k omlazení vzhledu. Jedná-li se o jednotlivé vrásky, pak je lze odstranit aplikací neurotoxinu (BTX) nebo lze použít výplně vrásek pomocí kyseliny hyaluronové či omlazení vlastní krví.

Neinvazivní lifting obličeje cena

Cena neinvazivního faceliftingu pomocí radiofrekvence a ultrazvuku záleží na rozsahu a počtu ošetřených oblastí, dále i na počtu opakování. Během společné konzultace Vám doporučíme ideální postup a dozvíte se cenu ošetření.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Neinvazivní facelifting

    Využijte výhodných cen akčních balíčků!

Při zakoupení balíčku 4 ošetření získáváte 1 ošetření zdarma. Tedy celkem 5 ošetření.

 

Oblast 1 ošetření 4+1 ošetření
Dolní polovina obličeje 4 500 Kč 18 375 Kč
Dvojitá brada a tváře  4 900 Kč 20 000 Kč
Krk a dvojitá brada 4 900 Kč 20 000 Kč
Dekolt 2 500 Kč 7 500 Kč
Čelo a oční okolí 3 200 Kč 15 000 Kč
Okolí rtů, rty (refresh) 1 500 Kč 6 000 Kč
Obličej, krk, dekolt 6 000 Kč 24 000 Kč

Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.