Microneedling

Jedná se o moderní neinvazivní ošetření určeného k výraznému stimulování tvorby kolagenu a elastinu. Ošetření je založeno na aktivní stimulaci pokožky mikrojehličkami a současném zapracování speciálních látek do pokožky podle typu potíží. Díky této moderní technologii jsou látky obsažené v sérech pokožkou účinně vstřebávány, a to až o 90 % více než při běžném ošetření pleti.

Ošetření je vhodné pro pokožku obličeje i těla, kde lze ošetřit jizvy a strie.

Mezoterapie Praha

Během aktivace pokožky přístrojem je nezbytný správný výběr séra podle typu pleti a problému, který je třeba řešit:

  • stárnutí pokožky a její nedostatečná pružnost a pevnost
  • nedostatečná hydratace a výživa pokožky
  • rozšířené póry a jizvičky po akné, strie
  • nežádoucí pigmentace pleti

U nás v Elizabeth Beauty Clinic s vámi provedeme vstupní konzultaci a dle vašeho záměru a přání navrhneme ideální kombinaci séra a ošetření.

Jak microneedling probíhá?

Ošetření předchází konzultace a diagnostika pleti, při které pro Vás vybereme ta nejvhodnější séra pro vaše ošetření. Po odlíčení a přípravě pleti provádíme ošetření mikrojehličkovým přístrojem tak, aby pro vás nebylo příliš nepříjemné, ale zároveň aby mělo dostatečný efekt. Během ošetření jsou cítit drobné vpichy na pokožce, ale díky automatickým vertikálním vibracím mikrojehliček jsou nepříjemné pocity minimální.

Recenze zákazníků

Petra T.

Skvělé ošetření microneedling, vůbec mě nebolel, po zákroku jsem večer byla již úplně vybledlá, paráda, těším se na výsledky a další návštěvu.

Zdroj: Osobní hodnocení

Varvara D.

Byla jsem na microneedlingu v kombinaci s peptidovou maskou a nikdy jsem neměla hezčí pleť. Nejkrásnější byla týden po a je dokonalá doteď, což je téměř třetí týden. Bylo to velmi příjemné, nulová bolest, krásná ordinace v krásné budově a celkový zážitek hodnotím velmi kladně a kliniku doporučuji všema deseti. Byla jsem zde i na výplň rtů a kontur asi před rokem a půl a vypadá to stále stejně dobře. Poslala bych tam mamku i kamarádku a nebála bych se vyzkoušet jakýkoliv zákrok z nabídky, paní doktorka je velmi profesionální a zároveň upřímný člověk s citem pro přirozenost. Nic u ní nebolí, a to jsem fakt přecitlivělá. Těším se na další návštěvu. Tohle bylo a stále je opravdu úžasné, děkuji Vám!

Zdroj: Google

Petra T.

Skvělé ošetření microneedling, vůbec mě nebolel, po zákroku jsem večer byla již úplně vybledlá, paráda, těším se na výsledky a další návštěvu.

Zdroj: Osobní hodnocení

Cena

ceny MICRONEEDLING OŠETŘENÍ
Ošetření Cena
Ošetření obličeje 2 199 Kč
Ošetření obličeje a krku 2 899 Kč
Ošetření obličeje, krku a dekoltu 3 399 Kč
Balíček 3 ošetření obličeje sleva 25% 5 200 Kč
Balíček 3 ošetření 3 oblastí sleva 25% 7 600 Kč
Emla 300 Kč

 

Chci nezávaznou konzultaci

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.